reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
 
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
Tak. Najbardziej niezręczne jest to, że ja w ogóle nie mam pociągu do astrologii, wręcz uważam, że wnioski wysnuwane z astro są częściej szkodliwe niż budujące. No ale ludzie mają różne potrzeby. Akurat ten temat tak mnie nie zajmuje, że puszczam mimo uszu.
 
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
Właśnie sobie uświadomiłam, że ani razu o tym nie pomyślałam i nawet nie sprawdzałam jakie są znaki na październik, w sumie chyba nikt też nie komentował tego.
 
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
Nikt nie wspominał jeszcze, narazie na topie były upały i współczucia chodzenia z brzuchem..
 
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
No ale, jak się urodzi wcześniej to przecież jeszcze gorzej, bo będzie waga, a one przecież całe życie niezdecydowane, ciagle się wahają i rządzą nimi sprzeczne emocje… 🙄
 
Miesiąc się udawało, ale przepływy przestały być łaskawe i teraz mam diete cukrzycową na położnictwie. Jest stabilnie, ale mam mieć codzienna kontrolę. Z ciekawostek... codziennie rano mam mieć diabetologa, jeśli będzie cesarka to mam fizjoterapeute uroginekologicznego i doradcę laktacyjnego niezależnie od drogi porodu...Zobaczymy co powie lekarz na wieczornym obchodzie🙂
 
Dziewczyny czy Wy tez spotkalyscie sie z komentowaniem znaku zodiaku Waszego dziecka?😬 jak mowie komus przewidywana date porodu i widze jak sobie cos kalkuluje w glowie to juz wiem jaki zaraz uslysze komentarz.. ojeeej to bedzie skorpion..bla bla bla.. no nic mnie tak nie wkurza
Moja teściowa to uwielbia :D mój mąż też jest skorpion i zawsze jak się na coś głupio uprze to ona mowi- z tym nie wygrasz, bo to skorpion 😂😂😂 i teraz ciągle mi współczuję, bo będę miała trzy uparte skorpiony
Zawsze odpowiadam, że oby dotrwały w moim brzuchu do tej daty skorpiona to ja już będę najszczęśliwsza na świecie.
 
reklama
Miesiąc się udawało, ale przepływy przestały być łaskawe i teraz mam diete cukrzycową na położnictwie. Jest stabilnie, ale mam mieć codzienna kontrolę. Z ciekawostek... codziennie rano mam mieć diabetologa, jeśli będzie cesarka to mam fizjoterapeute uroginekologicznego i doradcę laktacyjnego niezależnie od drogi porodu...Zobaczymy co powie lekarz na wieczornym obchodzie🙂
Wygląda na to, że dobrze o Was zadbają :) ale na razie jeszcze nie musisz rodzic?
 
Do góry