reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Kochane zawsze kolejne dziecko to zmiana kiedy by nie było i generalnie coś za coś. Trzeba być dobrej myśli bo jak się już zacznie to życie to już czasu nie będzie na myślenie ;) Każda z nas z falą popłynie bo nie będzie innej opcji ;)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała w poprzedniej ciąży przodujące łożysko? U mnie teraz wyszło na prentalnych, wiadomo jeszcze za wcześnie na oficjalną diagnozę, ale podniesie się albo nie, oszczędzam się jak mogę, ale boję się, że się nie podniesie [emoji18] a ja mam 7 miesięcznego malucha [emoji18]
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma lub miała w poprzedniej ciąży przodujące łożysko? U mnie teraz wyszło na prentalnych, wiadomo jeszcze za wcześnie na oficjalną diagnozę, ale podniesie się albo nie, oszczędzam się jak mogę, ale boję się, że się nie podniesie [emoji18] a ja mam 7 miesięcznego malucha [emoji18]
Ja mam teraz łożysko nisko. Chyba poprzednio też miałam. Lekarz powiedział ze pewnie się podniesie także póki co się nie martwię.
 
Mnie wczoraj też zaczelo boleć gardło, dziś jeszcze katar :( na razie leczę się herbatka z cytryna....
 
Na gardło dobre są te pastylki z serii p.r.e.n.a.l.e.n, nic tak szybko na mnie nie działa jak one.
Ostatnio dałam teściowi ( bez opakowania) to zapytał czy mogę mu je kupić, akurat jechałam do apteki.Trochę się zdziwił jak zobaczył opakowanie 😉
 
Na gardło dobre są te pastylki z serii p.r.e.n.a.l.e.n, nic tak szybko na mnie nie działa jak one.
Ostatnio dałam teściowi ( bez opakowania) to zapytał czy mogę mu je kupić, akurat jechałam do apteki.Trochę się zdziwił jak zobaczył opakowanie 😉
Ja brałam je na początku ciąży, prawdę mówiąc i totalnie na mnie nie działały. Miałam malinowe, może są różne rodzaje i jakieś inne polecasz? Tylko nie wiem też czy przy cukrzycy ciazowej można... Nie wiem czy czasem od samego przeziębienia nie mam wyższych cukrow, bo czytalam że może tak być, a od wczoraj po śniadaniu mam przekroczenia.... Jutro mam wizytę u diabetologa to dopytam :)
 
reklama
Na gardło dobre są te pastylki z serii p.r.e.n.a.l.e.n, nic tak szybko na mnie nie działa jak one.
Ostatnio dałam teściowi ( bez opakowania) to zapytał czy mogę mu je kupić, akurat jechałam do apteki.Trochę się zdziwił jak zobaczył opakowanie 😉
Też je stosowałam. I saszetki. Mi pomagały i łagodziły objawy. Ale to są słabe "leki" jeśli ktoś oczekuje szybkiej poprawy to do lekarza trzeba się udać.
 
Do góry