reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej babeczki, jak tam u Was dzisiaj? U mnie nawet lepiej, obiad wszedł, sił coraz więcej, oby tak tak dalej.
Mam tylko problem z cerą, pojawił się trądzik 😭 podpowiedzcie proszę, jak sobie z nim radzicie i co Wam pomaga?
ja od 7 tygodni nie używam w ogóle kosmetyków... Nie mogę znieść ich zapachu. Cerę mam szara suchą ale wypryski były tylko 3 i znikły. Widzę, że wągry mi się zatkaly ale w moim stanie mam to gdzieś. Ja bym proponowała przede wszystkim odstawić wszelkie malowidła. Niech skóra oddycha.
 
Hej babeczki, jak tam u Was dzisiaj? U mnie nawet lepiej, obiad wszedł, sił coraz więcej, oby tak tak dalej.
Mam tylko problem z cerą, pojawił się trądzik 😭 podpowiedzcie proszę, jak sobie z nim radzicie i co Wam pomaga?
Hejo! U mnie wlasnie syfki jakies wyskakuja w miejscach, ktore zawsze były bez syfkow 😅 gdzies niedaleko ust, z boku czoła, na szyji cos mi wyskoczyło. No jestem pieknie przyozdobiona też 😅
 
Hej dziewczyny, nie zagladalam tu jakis czas ze wzgledu na zle samopoczucie, calymi dniami jest mi niedobrze, do tego ogrom pracy..
W czwartek bylam na drugiej wizycie u gina, chcialam Wam sie pochwalic moja 8 tygodniowa fasolka a tu sie okazalo, ze mam 85 stron do nadrobienia🙈 ale udalo sie i w koncu nadszedl ten moment. Przedstawiam Wam moja fasoline❤️👼🏼
Jesli to nie problem to tez bardzo chetnie dolaczylabym na prywatne forum☺️
Jaka fajna fasoleczka 😍❤️ cudne usg!
 
Dzisiaj jeszcze lepsze: pies się w domu zerwał, ja się zdenerwowałam a później przestraszyłam chwilowo a moj mąż: idz się położyć odpocznij, nie możesz się denerwować w ciąży bo stanie się coś złego. 🤦🏼‍♀️

Wy często się czegoś przestraszylyscie w ciąży, zdenerwowalyscie i sądzicie, ze takie od czasu do czasu faktycznie może zaszkodzić? Dzisiaj zaczęłam 4 miesiąc :)
Bywały u mnie jendorazowe mocno silne stresy - kończyły sie bólami podbrzusza i kłuciem. Wiec stawiam maximum na relax choc nie zawsze sie da, jak życie pisze swoj własny scenariusz😅
 
Hej dziewczyny,

u Nas zapalenie pluc u dwulatki i mamy szpital w domu :( jeszcze na dodatek mnie cos zaczyna brac ;/ masakra jest...
Nic mi nie mów, u nas też wszyscy chorzy, ja dziś wstałam ledwo żywa, idę do lekarza znowu( biorę antybiotyk) a choroba jakby bardziej się nasiliła. Staś i Tomek też chorzy...
Brak mi słów
 
Nic mi nie mów, u nas też wszyscy chorzy, ja dziś wstałam ledwo żywa, idę do lekarza znowu( biorę antybiotyk) a choroba jakby bardziej się nasiliła. Staś i Tomek też chorzy...
Brak mi słów
Hej dziewczyny,

u Nas zapalenie pluc u dwulatki i mamy szpital w domu :( jeszcze na dodatek mnie cos zaczyna brac ;/ masakra jest...
Zdrówka dla was.
Moim chłopakom już w miarę przeszło ale mi zatoki nie odpuszczają...
Idę w piątek do ginka na wizytę to zobaczę co powie. Może czymś jeszcze oprócz irigasinu się mogę leczyć...
 
reklama
Zdrówka dla was.
Moim chłopakom już w miarę przeszło ale mi zatoki nie odpuszczają...
Idę w piątek do ginka na wizytę to zobaczę co powie. Może czymś jeszcze oprócz irigasinu się mogę leczyć...
Na zatoki sinupred 3x2 tabletki, u mnie od tego się zaczęło, a później straszny kaszel i to on mnie tak męczy
 
Do góry