reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry

Dziś to się czuje ciazowo [emoji1785]
A ja powoli ze spokojem zjadam lecz gotować nie mogę.Dzis próbuje parówkę ,zobaczymy
Dzis też ta domówka u nas może więc mam myśli w inną stronę.
Biust daje żyć choć tkliwy,swędzi mnie w okolicy blizny po cc, w podbrzuszu,nastroje zmienne i od 17 kocyk i kimonko...
 
A mnie dziś tak podbrzusze boli, jeszcze mnie tak w tej ciąży mocno nie bolało... mam nadzieję, że coś się tam tylko rozciąga
 
@Kruszek91 ja tez poproszę dostęp do prywatnego forum.
Trochę Was tutaj zaniedbałam, ale poczułam się lepiej i przyszedł czas na naukę. 5.04 zdaje egzamin państwowy ze specjalizacji anestezjologicznej z pielęgniarstwa, wiec wypada się zacząć uczyć, a ze póki co tylko spałam, to nie robiłam w tym kierunku nic, a materiału od groma! Dlatego musiałam wykorzystać te kilka dni względnego dobrego samopoczucia 🤷🏼‍♀️
Widzę tutaj dyskusja wrze 🙈 jeśli chodzi o porody to się nie wypowiem, bo nie rodziłam, ale chyba wolałabym naturalnie, zobaczymy jak się rozwinie ☺️

@k.a.r.o.l.a u mnie tez właśnie jak zaczęłam się lepiej czuć to od razu nerwy czy na pewno wszystko dobrze. Ale dochodzę do wniosku; ze powoli w końcu to musi ustąpić i może objawy będą malały 🙈😬

Jakie plany na weekend kobietki? Co planujecie dzisiaj na obiad ? Coś na szybko i bez mielonego, bo tego nie zniosę 😂 jakieś podpowiedzi mile widziane.
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry