reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Czołem wieczorową porą!
Mam pytanie... Czy któraś z was brała ślub będąc na L4?
Data ślubu jest zaplanowana od dawna, bez żadnego wesela itp.
Czy można waszym zdaniem wziąć ślub będąc na L4 z adnotacja, że chory może chodzić?
Któraś z was ma doświadczenie/wiedzę w tym temacie?
 
reklama
Czołem wieczorową porą!
Mam pytanie... Czy któraś z was brała ślub będąc na L4?
Data ślubu jest zaplanowana od dawna, bez żadnego wesela itp.
Czy można waszym zdaniem wziąć ślub będąc na L4 z adnotacja, że chory może chodzić?
Któraś z was ma doświadczenie/wiedzę w tym temacie?

Ja nie mam takich doświadczeń, ale tutaj na forum gdzieś pojawił się taki wątek, bo go czytałam i dziewczyny pisały ze normalnie brały ślub w ciąży na L4 :)
 
Dziewczyny z II kreseczkami, wszystkie mialyscie plamienie implantacyjne?

Nie nazwałabym tego plamieniem a jedynie śluz podbarwiony na różowo. Ale już wtedy jakoś intuicyjnie wiedziałam, że się udało. U mnie było 8 dni po owulacji, 23 dzień cyklu, popołudniu. A następnego dnia rano już bladziutka kreska. Ona była tak blada , że nikt inny by jej nie zauważył, ale w ciągu ostatniego roku trochę narobiłam się tych testów i wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Pierwsze USG miałam w 5 tygodniu i faktycznie mój termin OM, owu i implantacja idealnie się spasowały z wielkością pęcherzyka jak na ten czas.
Co śmieszne - to u mnie wszystkie bobotesty, clearblue, pink itd. pokazały rezultat pózniej a najlepiej spisały się najzwyklejsze chińskie paskowe testy dołączone do testów owulacyjnych, które kupiłam na allegro 50szt. za 30zł 😃
 
U mnie śluz byl tak lekko podbarwiony z 1,5 tyg przed planowana @ ze myslalam ze mam ifekcje. Ale to naprawde lekki kontur. XD trzeba lubic grzebac se w gaciach tak jak ja zeby tol zauwazyc. A jako takiego plamienia nie mialam. Te plamienie ma tylko 20% kobiet wiec spoko
 
U mnie śluz byl tak lekko podbarwiony z 1,5 tyg przed planowana @ ze myslalam ze mam ifekcje. Ale to naprawde lekki kontur. XD trzeba lubic grzebac se w gaciach tak jak ja zeby tol zauwazyc. A jako takiego plamienia nie mialam. Te plamienie ma tylko 20% kobiet wiec spoko

Aktualnie towarzysze Ci w grzebaniu 😀
Wiem, że infekcje w ciąży to poważniejsza sprawa i jak się pojawią to trzeba odrazu reagować. A ja... w życiu infekcji nie miałam! A jak miałam to taka niezauważalną i cudownie samouleczalną. I teraz w ciąży tak cały czas myśle jak ja to niby mam rozpoznać 😃
 
Aktualnie towarzysze Ci w grzebaniu 😀
Wiem, że infekcje w ciąży to poważniejsza sprawa i jak się pojawią to trzeba odrazu reagować. A ja... w życiu infekcji nie miałam! A jak miałam to taka niezauważalną i cudownie samouleczalną. I teraz w ciąży tak cały czas myśle jak ja to niby mam rozpoznać 😃
Nie zauważysz :p teoretycznie upławy, swędzenie, ja przy grzybicach nie miałam nic. Szlam na cytologie odbierałam wynik i suprajs mada faka. Ostatnio bylam na basenie ale gin mi grzebal ;p i nic nie widzial... zobaczymy na cytologi. W ramach dmuchania na zimne caly czas faszeruje sie probiotykiem. Ale biore wersje doustna codziennie Estabion mama.
 
Dziewczyny , dostałam prośbę od studentki SWPS. Może któraś z was chce wziąć udział w płatnym badaniu. Jedna ważna sprawa. Mogą wziąć udział dziewczyny, które nie ukończyły 8 t.c.

Jestem studentką 2 roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopcie. Pomagam badaczkom w badaniu z zakresu psychologii ewolucyjnej.Tutaj jest link: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_cT6fma8MxIyFUmF. Badanie zostało zatwierdzone przez komisję etyczną. Wszystkie informacje znajdują się pod linkiem, ale gdyby pojawiły się jakieś pytania to proszę o kontakt z zespołem badawczym: evolab@swps.edu.pl. Jest ono płatne.

Zdjęcie, żeby zwrócić uwagę.
akcesoria_ciaza.jpg
Pozdrawiam,Marta|
 
reklama
Do góry