reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja jestem z Warszawy :)
Ja też 👋🏻
Ja jestem lazik, normalnie przechodze 12 km i to jest spacer wersja soft. Spacer wersja hard to 30 km XD dlatego jak gin kazal mi sie oszczedzac zastanawiam sie czy 6 km to duzo:p dla mnie to jak wstac i pojsc do kibla. Ledwo sie podniose a juz jestem na miejscu :D Auto nie ma szans.
Szalona jesteś. Ja tyle robiłam tylko z psem raz w tygodniu 😅 a po za tym... to tak może ze 2 się ustuka 🤣
:D bede w warszawie to pojdziemy na spacer;p chyba ze sie boicie haha
To może do parku... na ławkę... kawa, ciastko i te sprawy 😅 nie będziemy łazić bo ciężko będzie rozmawiać 😎
 
Ja sie wzielam jeszcze za basen :D fakt nie plywam tylko se skacze jak jakis pasikonik z moim dzieckiem... ale to ruch. Jak wyszlam z basenu to sie poczulam jakbym byla ubrana w kombinezon z metalu i ktos wlaczyl gigantyczny magnez :D zderzenie z grawitacja bylo kozak. Mysle ze moze na tym basenie sie nabawilam tego krwiaka bo czlowiek w wodzie to nawet nie czuje tego wysilku fizycznego. Albo jak mi corka wywalila z bani w nocy w blizne po cc :D... no nic musze teraz jeszcze oby tylko 2,5 tyg udawac inwalide. Jak sie ta lajza wchlonie to kilometrażu nadciągam :D
Dokladnie, na tym basenie to zawsze jakis ruch, a do tego corka pewnie wniebowzieta, ze nie dosc, ze razem spedzacie czas, to jeszcze w takiej wielkiej, ale fajowej, "wannie" ;-) mega mnie ciekawi czy bede potrafila tak wplatac ruch w zycie codzienne. Oczywiscie chcialabym, bo to profit dla mnie, a i dziecko uczy sie dobrych wzorcow, ze trza sie ruszac :-) no ale do tej pory meldowalam sie na silowni, 1,5h moje i do domciu odpoczywac, teraz juz nie bedzie tak kolorowo 😅 ale wierze, ze jakos sie to da poukladac 💪
 
reklama
Ja też z mazowsza😀 czekałam na córcie aż tańce skończy i weszłam do galerii, mówię kupie sobie lody w macu, a suma sumarum zjadłam cheeseburgera i popiłam cola, super zdrowe odżywianie 😂
Ja z dziećmi bardzo lubimy i od samego malutkiego chodziliśmy na basen, a teraz dawno już nie byliśmy przez ta pandemie 😟 teraz chodzimy na spacery tylko niestety nie zawsze po pracy mam ochotę jeszcze iść na ten spacer😞
 
Do góry