reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Miałam być październikową mamusią, termin 18.10 ale 26.09 odeszły mi wody (36tydzieñ)w domu po sobotniej kąpieli :p i raz dwa walizka i torebka w auto i na szpital. Tak lało I ciemno i ślisko a do szpitala kawał drogi mój kierowca(mąż😁 ) miał 130km bo dla mnie to były tysiące km tak się bałam. Zero skurczy tylko wciąż chlupały wody a ruchów dziecka nie czulam już.
Na izbie przyjęć wyprosili męża za drzwi: (Panu dziękujemy tu Pan już w niczym nie pomoże -proszę przyjechać po żone w dniu wypisu)
Mase papierkow do wypelnienia, oni luz blues, wpadłam w ręce mlodego doktorka, na którego strzeliła ostatnia fontanna kiedy mnie badał 😋 po ktg i badaniach postanowił, że cięcie robimy.Ale czekamy tą godzine do północy, bo po północy nie będzie już wcześniak(wiadomo kwestia godziny a ile później państwo w plecy-typu zniżki dla wcześniaków i inne przywileje.
Tak duszno tam było, a tu weź leż w masce jak burak czerwona zestresowana pić sie chce, jeść tymbardziej.Doktorek pozwolił wręcz kazał ściągnąć cytuje,,to" ale tam położna władze dzierżyła chyba razem z tym cewnikiem. Zafasoliła mi boleśnie i prosze za mna na sale operacyjną(,,maseczka cały czas proszę na ustach i nosie")
O 0.45 wyciągneli na świat malucha. Niestety nie widziałam jego reakcji I glosu bo w znieczuleniu ogólnym musiałam być operowana. Ale Bruno cały i zdrowy 10pkt 56cm i 3320 waga. Gdyby urodzil sie w terminie to na bank ponad 4 by miał 🙉 a I tak jest co dzwigać bo beczy non stop a matka jeszcze ma zespół cieśni nadgarstka wiec razem ze szwem, który okropnie ciągnie i ból sutków( brak pokarmu przez 4 dni od cc wiec nauczył się z butli I mnie tak samo tylko kawałek łapie i gryzie i wyczekuje na butelke bo sie cycem nie najada,mamy komplet bólu wraz problemami brzuszkowymi malucha.
Koniec 😁
Gratulacje! Szkoda że nie był to idealny poród. Problemy przeminą a maluszek zostanie😍 ja też mam problem z mlekiem. Spróbuj jeść dużo nabiału. Powinno pomóc.
 
Gratulacje! Szkoda że nie był to idealny poród. Problemy przeminą a maluszek zostanie😍 ja też mam problem z mlekiem. Spróbuj jeść dużo nabiału. Powinno pomóc.
W sumie jadam przede wszystkim nabial :) a polozna polecila mi piwo oczywiscie bez % Karmi- bo ono na bazie slodu jeczmiennego zawiera sporą ilosc to powinno pobudzić laktacje. Tylko szkoda ze to gazowane a ja nie pijam gazo,owszem pare razy otowrzylam by wywietrzaly bąbelki ale chyba szału z mlekiem nie było
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥️ 3180g i 54 cm♥️
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥ 3180g i 54 cm♥
Super 😊 Szybka akcja 😁😁 Gratuluję 😊 i dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej 😍
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥ 3180g i 54 cm♥
Gratulacje 🤗
 
reklama
Do góry