reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Powiem Ci że mój mały to też niezły gagatek😁😁😁 Ale i tak jestem już taka szczęśliwa że go mam przy sobie ❤❤❤
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...🙂 też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu 🙂
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?🙂
 
Mój maluszek ma już w środę miesiąc [emoji16] Termin miałam na 9.10 więc dopieor by sie urodził Ale wyszło inaczej [emoji4] Miał być październikowym dzieckiem jest z pierwszejpolowy września [emoji4]
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...[emoji846] też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu [emoji846]
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?[emoji846]
 
Pytanie do Dziewczyn, które już urodziły: jakie miałyście objawy zbliżającego się porodu? Na ostatniej wizycie 2 tyg temu szyjka średnio twarda i główka była już nisko. Co prawda do terminu mam jeszcze ponad 3 tyg, ale już od kilku dni pojawiają się kilka razy dziennie bóle miesiączkowe promieniujące na plecy i zastanawiam się czy to skracająca szyjka czy te skurcze przepowiadające. Jak to było u Was?

Nie miałam w sumie, nie zapowiadało się, mala może bardziej kopala wieczorami, a takto sobie lezalam i nagle mi wody chluply :)
 
Ale Wam dobrze dziewczyny że już macie dzieciaczki przy sobie...🙂 też już bym chciała , a tu do terminu prawie dwa tygodnie. Nawet lekarz mi ostatnio powiedział że najlepiej by było już urodzić i uciekać do domu 🙂
A jak tam nasze rozpakowane mamy się czujecie? Jak maluszki?🙂
Też się nie mogłam doczekać im było bliżej tym gorzej bo się bardziej dłużyło i mały przyszedł na świat i tak po terminie he. Ja już czuję się dobrze i jestem szczęśliwa że mam moje maleństwo przy sobie ❤️❤️
 
reklama
Do góry