reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja się boje ze przegapie te wody że pomysle że poprostu się posikalam he a ja już nie pamiętam jak to jest pierwszego syna urodziłam 10 lat temu.
Też to kilku osobom mówiłam, co jak przegapie? Bo terez jak aplikuje luteinę to ciągle we wkładkach? A one,że nie ma opcji, że się to sączy i tego nie zatrzymasz ;) ja w ogóle nie wiem na co czekać bo pierwszy poród.
 
Też to kilku osobom mówiłam, co jak przegapie? Bo terez jak aplikuje luteinę to ciągle we wkładkach? A one,że nie ma opcji, że się to sączy i tego nie zatrzymasz ;) ja w ogóle nie wiem na co czekać bo pierwszy poród.
Mi przez cały porod dochodziły. Co skurcz to chlust wodami
 
No wlasnie teoretycznie nic [emoji23] ogolnie wyszla z tego niezla afera.
Co ma poród do znieczulenia? Oni są nienormalni...
Tu masz stanowisko konsultantow pobrane ze strony szpitala ogolnie. I cos jeszcze bylo ale bym musiala poszukac
Screenshot_20200912-203627_Adobe%20Acrobat.jpeg
 
reklama
A jak się czujecie? U mnie dziś delikatne skurcze. W nocy tak kręgosłup boli że ani spać nie mogę. Dziś 37+6 i w sumie to już mogłabym się kłaść do porodu😉 ale chyba jeszcze trochę sobie poczekam...
We wtorek 35+0 :) Od 30 tc miałam raz na dwa tygodnie skurcze typu bóle jak na @ w podbrzuszu, potem raz na tydzień od 32 tc a w tym tygodniu miałam już dwa razy 😂 Zaczęły się też kłucia w środku jakby igły. W środę USG poprawne, w sensie szyjka długa i zamknięta. Ogólnie czuję się dobrze, ale dziś słabo psychicznie.
 
Do góry