reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
To tym bardziej się ciesze,że czujesz się dobrze;) jak synuś? Rodzeństwo szczęśliwe?
Jak warunki w szpitalu? I sam poród? Położne super?
Rodzeństwo szczęśliwe😉 synus narazie spokojny. W szpitalu super mam nawet sale pojedynczą. Położne mi się trafiły babki pierwsza klasa. Na porod nawet nie narzekam bo myślałam że będzie gorzej. Najgorsze były dla mnie te skurcze parte. Ale było warto😉
 
Rodzeństwo szczęśliwe😉 synus narazie spokojny. W szpitalu super mam nawet sale pojedynczą. Położne mi się trafiły babki pierwsza klasa. Na porod nawet nie narzekam bo myślałam że będzie gorzej. Najgorsze były dla mnie te skurcze parte. Ale było warto😉
A pewnie warto pocierpieć dla takiego maleństwa 😍 Ja już też bym chciała mieć to za sobą ale pewnie jeszcze poczekam 😁
 
reklama
Do góry