reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie nie wiem żyto normalne, zaczynam się martwić żeby tak cycki bolały. Z dnia na dzień bolą bardzo, nie zapomnieć o spaniu na brzuchu [emoji2356]
a mnie wcale - dalej mrowią i trochę same z siebie dają o sobie znać ale przy dotyku zero bólu [emoji15] przynajmniej wiem że okres nie nadchodzi [emoji23]
 
Ufff wróciłam 💪 kurde jakaś wojna idzie albo jakieś święta? Bo kurde kolejki wszędzie masakrycznie... Oczywiście byłam w Rossmannie i nie mogłam przejść obojętnie obok testu 😂 no musiałam kupić i sprawdzić jak tam moja kreska 😂😂😂
 
Nie daj jej wejść na głowę bo nie ogarniesz później [emoji23][emoji23] Ja swojej już powiedziałam co miałam.powiedziec i przestała już mamrac [emoji23][emoji23]
A ja wlasnie wrocilam do domu. Mloda do szkoly odprowadzilam z psem to byl blad... jestem tak zmachana ze szok. Z mezem pieknie chodzi... ze mna wariuje [emoji23] dobrze ze niedlugo do mamy na kawe ktorej powiedziala ze nie dostane wiec zostaje mi herbatka [emoji23] zaczelo sie... tego nie mozesz tamtego nie mozesz [emoji23]
 
Piękna! Też nie jem ryb![emoji113][emoji16][emoji23] A myślałam że tylko ja taka wariatka! [emoji23][emoji1787]
To na pewno. Ja ogolnie ryb nie jadam :) jedyne nad czym pewnie bede ubolewac to tatar(moj tata robi genialnego tatara), ktory pojawia sie na wszelkich zjazdach rodzinnych, a po drodze w marcu urodziny taty, spozniony obiad z okazji rocznicy slubu, wielkanoc i tak dalej [emoji23] bede musiala chyba znalezc sobie inne zainteresowanie przy stole [emoji23]
 
Ja pierdziele co za sajgon...gotuje, mloda chodzi z miotla po domu, ryz wysypala, w kuchni jakby tajfun przelecial a ta lazi i spiewa zadowolona! Jak zyc?! Nie miala dzis drzemki wiec padnie o 17 na nocke ii chwala....jeszcze 4h...
 
reklama
Nie martw się kochana mam toś szybko. Miseczka D czasami E i już za małe. Cycki mi wypływają [emoji23][emoji23] Jutro mam zamiar jechać po jakieś większe [emoji23][emoji23]
Z kawą akurat mama ma luźne podejście i jeden dwa kubeczki słabej mielonej (oby nie rakotwórczej rozpuszczalnej [emoji23]) nie zaszkodzi. Nawet nie mam ochoty na więcej w sumie teraz. Ale cała reszta - dokładnie tak jak piszesz [emoji23] Mi tam kawa nie zbrzydła, ale mam ochotę na mniej niż wcześniej. Jestem niskociśnieniowcem więc te dwa kubeczki mogą być nawet zbawienne dla organizmu.

Powiem Wam dziewczyny lepszą rzecz - wstaję rano, szykuję się, STANIKI ZA MAŁE!! A miałam miseczkę C. Aż boję się iść do sklepu haha Próbowałam jakoś dopasować tę starą miseczkę, ale kończy mi się w połowie piersi [emoji15][emoji23] Nie spodziewałam się, że tak szybko [emoji23]
 
Do góry