reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nie wiem jak w pierwszej ciąży dostałam odrazu a teraz to hyba jak serduszko będzie to też dostane bez zaświadczenia nic nie powiem
Ja mam gine w piątek wieczorem :) Wydaje mi się, że to za wcześnie, bo koniec 5 tygodnia, ale biorę na stałe euthyrox (idę do endo wcześniej), metformax i duphaston i ten ostatni mi się kończy a nie chcę sama nic odstawiać, nie wiem też co z tym metformaxem. W dodatku w grudniu miałam gorsze wyniki insuliny i to też chyba bardzo ważne teraz, a nic z tym nie zrobiłam, więc chyba lepiej iść wcześniej.

Jak tam brzuchy? Też Was troszkę pobolewają? Mnie teraz wieczorem częściej zaczęły, ale siedzę w szpitalu z dziadkiem :( Promieniuje do pośladka, czasami czuje takie kłucie jak przy kolce.
 
reklama
Mnie już prawie brzuch nie pobolewa. Tylko twardszy bez kitu dopiero 6 tydzień a tu już utyłam i przeszkadzać mi zaczyna. A trawić to już nic nie trawię. W pierwszej ciąży miałam rozwolnienia a teraz zatwierdzenia można zdurnieć
 
Mnie już prawie brzuch nie pobolewa. Tylko twardszy bez kitu dopiero 6 tydzień a tu już utyłam i przeszkadzać mi zaczyna. A trawić to już nic nie trawię. W pierwszej ciąży miałam rozwolnienia a teraz zatwierdzenia można zdurnieć
A widzisz to i u mnie twardszy i wzdęty na dole. Zastanawiałam się czy to tak wcześnie... Ale zaczęło się 12 DPO, dzień przed pozytywnym testem. A teraz już jest taki twardawy na dole i nie mogę go wciągnąć. W pachwinach zaczyna ciągnąć 😊
 
Ja też bardzo się boję powiedzieć... Pracuję tam trochę ponad pół roku. Dostałam właśnie podwyżkę i dowiedziałam się o ciąży. Chcę zaczekać do 3 miesiąca, ale nie wiem czy się uda - zależy od samopoczucia i decyzji lekarza. A Wam zalecono L4 czy jeszcze nie? Ja niestety mam nienormowany czas pracy i wymagający nerwowo zawód. Nie wiem czy powinnam pracować później czy nie. Chyba mam za duże ambicje a z drugiej strony boje się o dziecko, a dodatkowo o to, że ktoś właśnie mnie oceni tak jak Ty myślałaś, że oceni Ciebie :(
Ja w planach w ogole nie mam L4, chcialabym do konca pracować i mam nadzieję ze tak wlasnie bedzie
 
Ja mam gine w piątek wieczorem :) Wydaje mi się, że to za wcześnie, bo koniec 5 tygodnia, ale biorę na stałe euthyrox (idę do endo wcześniej), metformax i duphaston i ten ostatni mi się kończy a nie chcę sama nic odstawiać, nie wiem też co z tym metformaxem. W dodatku w grudniu miałam gorsze wyniki insuliny i to też chyba bardzo ważne teraz, a nic z tym nie zrobiłam, więc chyba lepiej iść wcześniej.

Jak tam brzuchy? Też Was troszkę pobolewają? Mnie teraz wieczorem częściej zaczęły, ale siedzę w szpitalu z dziadkiem :( Promieniuje do pośladka, czasami czuje takie kłucie jak przy kolce.
Pobolewa ale w normie myślę. Zdrowia dla Dziadka ♥️
 
reklama
Do góry