reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czy któraś z Was się orientuję zy mogę posmarować się Vickiem na katar? BO coraz gorzej mi się oddycha...
 
reklama
Czy któraś z Was się orientuję zy mogę posmarować się Vickiem na katar? BO coraz gorzej mi się oddycha...
Masz inhalator w domu? Może inhalacje, by Ci trochę pomogły.
Screenshot_20200311_155725.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Czy któraś z Was się orientuję zy mogę posmarować się Vickiem na katar? BO coraz gorzej mi się oddycha...
Sprawdź może na ulotce, chociaż pewnie będzie to co zawsze czyli skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed użyciem w ciąży 😂 Ale z tego co wiem to ziołowe produkty możemy spokojnie używać, ale nie jestem pewna co konkretnie z Vicksem. Ja np. na kroplach Sinulan mam napisane, że bezpieczne w ciąży, to nie miałam wątpliwości.
 
Co tu sie odjaniepawla? Dziewczyny spokojnie. Wirus z korona swoje, szczepienia swoje a porody swoje. Nie ma co popadac w panike bo ona wcale nie jest wskazana ! Tym bardziej w naszym stanie! Po co sie wzajemnie atakowac ? I pobudzac nerwy i agresje ? Tyle jadu tu w tym tygodniu ze mozna na prawde nie jednego jadowitego pająka.

Z informacji ktore sledze są opracowywane procedury, wypowiadaja sie konsultanci krajowi w roznych dziedzinach- wszelkie instytucje dzialaja w Tym temacie. Zarowno rządowe jak i pozarządowe. Poki co trzeba w miare mozliwosci zachowac spokoj i myslec trzezwo. Panika to teraz najgorszy wrog.
 
Wysłała mi artykuł Andrew. W. Saul o tych badaniach, w necie można znaleźć.
Co do Zięby nie stosowałam i nie znam jego metod, ale nauczyłam się w życiu nie krytykować czegoś czego sama na sobie nie przetestowałam :) Bo studiując zetknęłam się z wieloma przypadkami wyleczeń chorób w sposób, który na chwilę obecną jest nie udowodniony naukowo.
To fakt. Niekonwencjonalne rozwiązania bywają czasami lepsze.
 
reklama
Do góry