reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mi tez dokuczają strasznie te plecy a dzisiaj rano obudził mnie ból brzucha na dole jak na okres ale codziennie mam takie skurcze lekkie nie kiedy mocniejsze ale myślę że to te przedwczesne. Ja chyba sobie jeszcze pochodzę i po marudzę hehe
 
Wez nie strasz, ja zasmarkana a SN sobie nie wyobrazam... jeszcze sie zastanawiam czy to po rpsotu spojenie nie rozeszlo sie... a kregoslup to takie rozpieranie jakbh mial wybuchnąć... a musi byc chyba min 37+0 zeby mnie do prywatnej kliniki przyjeli...
Ja też miałam wytrzymac do czwartku do wizyty i co[emoji23] małemu się zachcialo wychodzić jeszcze 13[emoji23]
 
reklama
Do góry