reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja mam to samo skurcze małe ból kręgosłupa nawet krocze mnie boli☹️ Ja mam równo dzisiaj skończony 37 tydz. O pewnie też jeszcze sobie na dzidzię poczekam. Chociaż tam wszystko bym już dała żeby już urodzić 😁😁
A jak waga dzidziusia ja 2tyg temu byłam na usg i było równe 3kg. Teraz końcem tygodnia mam pisać do lekarki sms żeby mnie jeszcze przyjęła i zmierzyla dzidziusia😉 no chyba że zdążę urodzić ale chyba nikłe szanse na to😀
 
A jak się czujecie? U mnie dziś delikatne skurcze. W nocy tak kręgosłup boli że ani spać nie mogę. Dziś 37+6 i w sumie to już mogłabym się kłaść do porodu😉 ale chyba jeszcze trochę sobie poczekam...
Ja mam dzisiaj 33+4. Codziennie boli mnie brzuch i czasem kręgosłup.czuje dużo napięć i skurczy, ale to chyba przepowiadające bo nie bolą. Najbardziej bolą bóle okresowe bo się czasem ruszyć nie mogę. Jak chodzę to czuje dziecko dosłownie już między nogami. Czuje bardzo duże parcie na pochwę i odbyt. Wydaje mi się jakbym miała opuchnięte krocze. Też macie takie odczucia?
 
A jak waga dzidziusia ja 2tyg temu byłam na usg i było równe 3kg. Teraz końcem tygodnia mam pisać do lekarki sms żeby mnie jeszcze przyjęła i zmierzyla dzidziusia😉 no chyba że zdążę urodzić ale chyba nikłe szanse na to😀
Ja byłam 7 u lekarza i też miał prawie 3 kg 😊 teraz w czwartek mam ktg i 24 ostatnią wizytę przed porodem chyba że też urodzę ale to samo marne szanse żeby wcześniej to nastąpiło hehe
 
My dziś mamy 36+4. Prócz twardnien brzucha i dość często boli menstruacyjnych nie jest zle, choć ułożyć się już od dawna ciężko. Ja z kolei dużo leżę że względu na ta krótka i miękka szyjkę i chciałabym jeszcze 14 dni wytrzymać do powrotu męża, bo u nas póki co porody rodzinne jeszcze są. To co daje mi popalić w nocy to zespół cieśni ciazowych- ból niemiłosierny , płakać się chce. No i obrzęki stop, które przez tydzień trochę zeszły, po włączonych lekach. Wizyta w czwartek i zobaczymy jak i szyjka i czy będzie trzeba włączyć Neoparin na te obrzęki.
 
reklama
Do góry