reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Aniaslu pyta czy napewno wszystkie co są na liście maja być na zamkniętym....? Nie chce sama podejmować decyzji, zastanówcie się i napiszcie tutaj lub na pw. Mnie to. Obojętnie, faktem jest że niektóre baaardzo mało pisały albo w ogóle niektórych nie kojarzę :oops::sorry::oo:
Ja uważam że wszystkie. Podejrzewam że niektóre nie piszą bo się boją opowiadać o ciąży i czekają aż bedzie bezpieczniejsza a część tak źle się czuje że nie mają weny pisać. Dodałabym wszystkie wpisane a za jakiś miesiąc się zobaczy.... takie moje zdanie
 
Wiecie co ja jakaś tempa chyba otwieram ta nasza tabelkę, mam pobrane arkusze google na IPhona ale niestety jak ja otwieram naciskam na edytuj pokazuje mi się pobierz arkusz google wiec wchodzę i otwieram arkusza a tam już tabelki nie ma :/ masakra jakiś ułomek ze mnie i nadal dopisać się nie mogę [emoji24]
 
Hej
Zaraz się cofne żeby Was poczytać. Muszę rozejrzeć się za nowym telefonem bo bateria mi puchnie w moim xiaomi
Szukam znów na chińskich stronach, może macie coś fajnego do polecenia? Ten mam ponad dwa lata to dlugo jak na te czasy [emoji6]

Mąż w końcu jakoś zaczął myśleć co dalej jak się zorganizować przy trójce z miejscem i samochodem
ja mam xiaomi mi 8, niedługo wychodzi mi 9 - podobno petarda [emoji4] zamieniłam ajfona na xiaomi i nie pożałowałam ani razu, świetny jest ten telefon. Mam go od sierpnia i do tej pory jedna mała awaria, która właściwie nie wymagała naprawy, telefon sam "odmulił" po kilku godzinach i działa normalnie [emoji4] poczytaj może o dziewiątce, może akurat
 
Wiecie co ja jakaś tempa chyba otwieram ta nasza tabelkę, mam pobrane arkusze google na IPhona ale niestety jak ja otwieram naciskam na edytuj pokazuje mi się pobierz arkusz google wiec wchodzę i otwieram arkusza a tam już tabelki nie ma :/ masakra jakiś ułomek ze mnie i nadal dopisać się nie mogę [emoji24]
a próbowałaś po pobraniu arkusza wejść w tabelkę normalnie z forum i edytować? ja tak robiłam nie wiem jak reszta. Aplikacja jest potrzebna chyba tylko po to żeby odblokować możliwość edycji [emoji1745]
 
a próbowałaś po pobraniu arkusza wejść w tabelkę normalnie z forum i edytować? ja tak robiłam nie wiem jak reszta. Aplikacja jest potrzebna chyba tylko po to żeby odblokować możliwość edycji [emoji1745]

A ja jakoś sciagałaś? Czy one muszą być jakoś udostępnione dla nas? Ja w pracy jak pracuje na arkuszach google muszę mieć je udostępnione
 
ja mam xiaomi mi 8, niedługo wychodzi mi 9 - podobno petarda [emoji4] zamieniłam ajfona na xiaomi i nie pożałowałam ani razu, świetny jest ten telefon. Mam go od sierpnia i do tej pory jedna mała awaria, która właściwie nie wymagała naprawy, telefon sam "odmulił" po kilku godzinach i działa normalnie [emoji4] poczytaj może o dziewiątce, może akurat
Też mam xiaiomi ale już ponad 2 lata w sumie nawet nie wiem co to za model. Ale pierwszy który mam tak długo i pierwszy który wytrzymał ze mną tyle bez żadnych awarii. Telefony super na prawdę polecam. Mój mąż kupił go sobie jak jeszcze w Polsce były mało znane potem się okazało że jest tak super że kazdy nasz znajomy ma xiaiomi teraz z tego co widziałam już wchodzą normalnie do salonów.
 
reklama
Do góry