reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja też tak myślę że ta wizyta i odetchne troszeczkę bo później po dwóch tyg mam prenatalne i będzie pewnie stresie A później zaczynamy drugi trymestr więc ryzyko bardzo spadnie i na pewno będę spokojniejsza czyli tak w sumie jeszcze z 3tyg. Ja sobie powiedziałam że jak ta ciążę stracę to już nie będę się starała na pewno na dluuuugi czas odpuszczę.
Ja też mam takie podejście, że chyba więcej byśmy się już nie starali. Za dużo emocji i stresu.
 
reklama
Ja też mam takie podejście, że chyba więcej byśmy się już nie starali. Za dużo emocji i stresu.
Stracić jedno po drugim to dla mnie za wiele . Ale póki co narazie jest dobrze i nie wyobrażam sobie tej najgorszej opcji. Po usg lekarz mi powiedział że na 90% będzie dobrze za 3tyg powie 97% czyli już w piątek i tego staram się trzymać w gorszych dniach. I jeszcze sobie powtarzam że nic dwa razy się nie zdarzy. :)
 
@patkapateczka wiem wiem juz blizej niz dalej. Do pon stres czy bije serduszko od pon stres przed prenatalnymi:D lat temu jakos spokojniej do ciazy podchodzilam, ale tez mlodsza bylam i jakos ten zegar mi tak w uchu nie tykał. Ja juz tez powiedzialm ze jak teraz sie nie uda chyba juz nie spróbuje jeszcze raz. Za dużo stresu, a i już nie chcę oglądać mojej córki jak płacze z tego powodu.
 
@patkapateczka wiem wiem juz blizej niz dalej. Do pon stres czy bije serduszko od pon stres przed prenatalnymi:D lat temu jakos spokojniej do ciazy podchodzilam, ale tez mlodsza bylam i jakos ten zegar mi tak w uchu nie tykał. Ja juz tez powiedzialm ze jak teraz sie nie uda chyba juz nie spróbuje jeszcze raz. Za dużo stresu, a i już nie chcę oglądać mojej córki jak płacze z tego powodu.
Jak się ma dziecko to też troszkę inaczej się do tego podchodzi mimo że ja mam 25l moj maz 31 i od 3lat starania i czuje się jakbym siedziała na bombie i nie miała już więcej czasu.
 
Hejka.

Ja dzisiaj zaczynam 10-ty tydzień. Powiedzcie mi bo nie pamiętam, w którym tc zaczyna się drugi trymestr?
Dzisiaj pojechałam po kwas foliowy. Naczytałam się o chlorelli, folianach itd i w końcu kupiłam nazwyklejszy Folik, który brałam dla świętego spokoju w poprzednich ciążach. Trochę późno zaczynam ;) ale chlorelle odstawiam na razie bo wyczytałam że ma dużo wit a i się przestraszyłam. Zwracacie uwagę na wit a np w kosmetykach?

Czy jestem pierwszą tu osobą, która kupiła ciuch dla maluszka? [emoji85] byłam dziś w lumpku kupić coś chłopakom i jak zobaczyłam tego pajacyka za piątaka to nie wytrzymałam :D

IMG_20190302_121527_resize_20190302_124328.jpg
 
No tak zawsze sobie wlasnie tlumacze ze mam to jedno chociaz.
Ponarzekałam wywnetrzyłam sie i już mi lepiej.:) Musimy wierzyć że tym razem nam się uda.
 
Czoperka kiedys mi tesciowa przylazła i mowi ze "cos tam" (juz nie pamiętam co)co moze byc w kosmetykach szkodzi dziecku ale ulotki wywalone i nie mam jak sparwdzić i uzwam dalej. Odstawiłam jedynie odżywkę do rzęs.
Ja jeszcze nie kupuje.
 
reklama
Do góry