reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ponieważ ciąża wg. wartości USG jest często 'starsza' niż z OM (np. u mnie wartość CRL w usg wskazywała na 7w2d podczas gdy z OM był 6w5d) ;) jak mówiłam, nie jestem ekspertem, ale chciałabym pewne wady wykluczyć podczas tego usg, więc idę w najbardziej pewnym terminie.


O ciekawe. U mnie z usg była "młodsza" 3 dni przez nieregularne cykle.
 
reklama
O ciekawe. U mnie z usg była "młodsza" 3 dni przez nieregularne cykle.

U mnie z usg jest o tydzien lub dwa młodsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
U mnie z usg jest o tydzien lub dwa młodsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
U mnie jest starsza, to wiem. Wg om 11t1d, a wg usg 11t6d (tzn. W sobote mialam 11t4d). A pierwsza ciąża była młodsza o 10 dni. Pamiętam lekarz mnie zbadał ręcznie, zapytał kiedy był okres i kazał natychmiast jechać na usg, bo to przecież już 12 tydz. Nie chciałam się mądrzyć, wiedziałam, że nie jestem w 12, tylko jakoś w 10, ale pojechałam na usg i okazało się, że to rzeczywiście 10 tydzień. No ale fakt, że lepiej zrobić badanie za wcześnie i iść drugi raz niż przyjść za późno.
 
Dobra, to teraz będę chodzić z butelka w ręce wszędzie [emoji23]
Nie wiem czy dobrze kojarzę, czy któraś z was kończyła pedagogikę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Ja jestem na psychologii [emoji6]

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do ubrań ciążowych to wczoraj zaopatrzyłam się w GAPa (tylko online zalando albo gap.eu) albo happymum tak kojarze ;) Nie, nie mieszczę się w stare dzinsy, wiec musialam się zaopatrzyc bo od sukienek mnie odrzuciło totalnie :D korko-trampek ze mnie.
 
I jak Ci się podoba? Zastanawiam się właśnie nad pedagogika a psychologią. Wcześniej byłam na kierunku technicznym i to nie było to.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
To było moje marzenie od 7 lat, więc teraz je realizuję. Podoba mi się bardzo [emoji7] robię kliniczną dzieci i młodzieży i zwykłą kliniczną. Jest mega!
Podyplomowo jeszcze planuję oligofrenopedagogikę, czyli pedagogika, ale do osób umysłowo chorych


Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja się pochwalę [emoji5]
Zostałam narzeczoną! Trochę śmiesznie tak, jak już 2 dziecko w drodze, ale nigdy nam się do ślubu nie spieszyło, bo i tak z małym dzieckiem na rękach to ciężko.

Małą znowu jakaś gorączka bierze i nie śpi, a my razem z nią... Mam nadzieję, że jej przejdzie, bo cały przyszły tydzień mam dużo pracy plus praktyki i wolałabym nie siedzieć w domu. Jednak nie wyobrażam sobie zostawić chorego dziecka z dziadkami czy opiekunką. Muszę mieć wszystko pod kontrolą [emoji6]

Jak się dziś czujecie? Jakie plany na niedzielę?
Gratuluję z całego serca !![emoji2]
Mój się oświadczył jakieś 2 dni przed tym, jak się dowiedzieliśmy o ciąży, więc dzidziuś zrobił nam prezent :)
 
reklama
No ja tez ide 13t0d wiec to oficjalnie nie jedt za pozno, ale moj fasol juz na poprzednim usg byl 3 dni do przodu liczac od OM dlatego tez sie zastanawiam czy sie nie przejsc tydzien wczesniej:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry