reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie wymiotuję, racja ruszać ruszam się zdecydowanie mniej. Trochę mnie to przeraziło. Może to głównie woda się zatrzymała


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Wodą lubi się zatrzymywać w ciąży?
Ile pijesz? Często korzystasz z toalety? Jak się nie ruszasz zbyt dużo to też od tego może być. W ruchu się pocisz, to o woda się ulatnia, a tak to nie ma gdzie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję!

No zobaczymy. My mamy przyjaciól z bliźniakami i oni mieli z nimi armagedon. Urodzone w 33 tc, nocne karmienia trwające po godzinę co 2-3 godziny. Początek to był jakiś armagedon. Później mali się ciągle tłukli, oczy sobie wydrapywali itd :) Zamieniali wózki na jeden za drugim, żeby się nie pozabijali :) Makabra!!

Ale moje będą grzeczne i kochane!!! Tego się trzeba trzymać :)
U mnie z bratem było tak samo. Moja mama oczy na zapałki, nic nie pamiętała z pierwszych 2 lat naszego życia. Ale przynajmniej zęby bezobjawowo przechodzilismy. Ale życzę Ci grzecznych dzieci i na pewno dasz radę. :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wodą lubi się zatrzymywać w ciąży?
Ile pijesz? Często korzystasz z toalety? Jak się nie ruszasz zbyt dużo to też od tego może być. W ruchu się pocisz, to o woda się ulatnia, a tak to nie ma gdzie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom

Pije właśnie zdecydowanie za mało. Jak tak teraz wyliczyłam to koło 1 litra płynów dziennie. Jezu, muszę w siebie zacząć wmuszac wodę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Witam nowe mamy i gratuluję:)
Co do usg genetycznego to ja też będę już w 13 tygodniu, z tego co czytam, to trzeba zrobić to badanie przed upływem 13t6d, więc spokojnie. Dlaczego 13t1d ma być za późno? Nie bardzo rozumiem?
 
Pije właśnie zdecydowanie za mało. Jak tak teraz wyliczyłam to koło 1 litra płynów dziennie. Jezu, muszę w siebie zacząć wmuszac wodę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
No to woda może magazynować się na zapas w takim wypadku
Bo to zdecydowanie za mało
Chociaż herbaty trochę
Wody
Nawet soków
Tylko więcej

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamy i gratuluję:)
Co do usg genetycznego to ja też będę już w 13 tygodniu, z tego co czytam, to trzeba zrobić to badanie przed upływem 13t6d, więc spokojnie. Dlaczego 13t1d ma być za późno? Nie bardzo rozumiem?
Ponieważ ciąża wg. wartości USG jest często 'starsza' niż z OM (np. u mnie wartość CRL w usg wskazywała na 7w2d podczas gdy z OM był 6w5d) ;) jak mówiłam, nie jestem ekspertem, ale chciałabym pewne wady wykluczyć podczas tego usg, więc idę w najbardziej pewnym terminie.
 
No to woda może magazynować się na zapas w takim wypadku
Bo to zdecydowanie za mało
Chociaż herbaty trochę
Wody
Nawet soków
Tylko więcej

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom

I też właśnie zupy można żeby wodę uzupełnić. Ja właśnie wcinam kalafiorową.
A woda.
Trzeba wyrobić nawyk kupowania zgrzewki i rozstawìć A to w pokoju A to w kuchni.
Choć ja z tym problemu nie mam bo mi się chce więcej pić. Nawet w nocy jak wstaje siusiu suszy mnie i pije wodę. Szklanka zawsze przygotowana :-)
 
Ponieważ ciąża wg. wartości USG jest często 'starsza' niż z OM (np. u mnie wartość CRL w usg wskazywała na 7w2d podczas gdy z OM był 6w5d) ;) jak mówiłam, nie jestem ekspertem, ale chciałabym pewne wady wykluczyć podczas tego usg, więc idę w najbardziej pewnym terminie.
No dobrze mowisz, lepiej isc wczesniej niz za pozno [emoji4][emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
I też właśnie zupy można żeby wodę uzupełnić. Ja właśnie wcinam kalafiorową.
A woda.
Trzeba wyrobić nawyk kupowania zgrzewki i rozstawìć A to w pokoju A to w kuchni.
Choć ja z tym problemu nie mam bo mi się chce więcej pić. Nawet w nocy jak wstaje siusiu suszy mnie i pije wodę. Szklanka zawsze przygotowana :-)
Ooo zupy też dobre! Tylko bardziej wodniste niż kremy.


Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo zupy też dobre! Tylko bardziej wodniste niż kremy.


Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobra, to teraz będę chodzić z butelka w ręce wszędzie [emoji23]
Nie wiem czy dobrze kojarzę, czy któraś z was kończyła pedagogikę?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Do góry