reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Przede mna mnostwo kobiet az nie chce liczyc. Wazne ze udalo mi sie dostac do tej babki na nfz [emoji3]

Trzymajcie kciuki kochane bo mega sie stresuje [emoji33]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
reklama
sporo mam studjujacych .... to bardzo ciężka sprawa. . .. ja u mnie nq studiach nie wyobrazam sobie b6c mama3...zajecia cwiczenia mialam od 8 rano..do 16..a od 16 do 20 wyklady...i po 20 fuull nauki... a zaocznie robilam drugi kierunek..a male dziecko by spac nie dalo nocami ..ehh
Bie wyobrazam sobie, ale zalezy tez od kierunku studiów...zaoczne u mbie to pestka i okey..ale dzienne.. nie ma szans.. musialabym zrezygnowac. Zrobic przerwe..

Na szczescie u mnie wszyst po kolei..studuia... obrona w lipcu...potem slub w wieku 25 lat..i 27 pierwsze dziecko...kupno nieszkania.... 28 drugie.dziecko... i 30 lat trzecie.. ulozylo sie jak planowalam...ttylko 3 dziecko mialo byc później :)

Ale super ze jest teraz..

Ja dalej czekam. Nastepna ja...
Ja jestem na pierwszym roku dopiero [emoji53] ale nawet nie jest źle
Mam zajęcia od 10 do 16 plus praca od 16.30 do 19.30
Więc jest calkiem dobrze. Ale chyba przeniosę się na zaoczne od drugiego roku, bo ciężko będzie z dwójką dzieci i jeszcze studia i praca

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja prawko zdałam dopiero w listopadzie. Też mieszkam na wsi, ale jakoś ogarnialam do tej pory. Potem kupiłam za bezcen starego, prawie 30 letniego, ogromnego gruchota i jakoś, odpukać, jeżdżę, choć dalej mam problem jak jest tylko jedno miejsce parkingowe wolne :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry