reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jak dla mnie ten blog to fanatyzm. Ale jak kto uważa. My będziemy mieli problem z karmieniem, bo mam uczelnię od października a taki mały bobas ciągle chce jeść więc nie jestem w stanie co chwilę wychodzić z zajęć Aby karmić bo to bez sensu. tak samo aby dziecko ciągle było w samochodzie a nie normalnie się wyspać ani nic. Nie mówiąc ze mąż by musiał z 2 DZIECI przyjechać więc chyba od razu będzie u nas mm. Abyśmy wszyscy się nie meczyli.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się odnośnie ten strony. Weszłam na nią ale wyłączyłam po 10 minutach bo ten fanatyzm tej kobiety mnie bardzo zniechęcił.

Ja tez zaczynam w październiku uczelnie. Ostatni rok magisterki ale jeśli się uda to chce odciągać i tatuś będzie karmił.


 
reklama
Zgadzam się odnośnie ten strony. Weszłam na nią ale wyłączyłam po 10 minutach bo ten fanatyzm tej kobiety mnie bardzo zniechęcił.

Ja tez zaczynam w październiku uczelnie. Ostatni rok magisterki ale jeśli się uda to chce odciągać i tatuś będzie karmił.


A masz gdzie odciagac? Bo ja nie mam niestety. Przerabialam tak z synem. Mąż przyjeżdżał ale co z tego w grudniu już straciłam pokarm ale on z lipca więc miał 3 miesiące jak poszłam więc już tak często nie jadl

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez juz w leginsy ledwo sie mieszczę. To raczej nie przez brzuch ciążowy tylko przez to, ze jem dwa razy więcej, a nie mam w ogóle ruchu, skoro muszę leżeć i wszystko sie odkłada. Przytyłam juz 3kg... :/ boje sie, ze duzo w ciąży przytyje, ale nawet nie chodzi mi o wygląd tylko mam chory kręgosłup i nie wiem jak on to zniesie. A wy dziewczyny, które juz rodzilyscie ile przytylyscie w poprzednich ciążach? Moja siostra 18 i 21kg. Ja nie chce aż tyle... do 12 byłoby Ok. Ale jak będę musiała ciagle leżeć to słabo to widzę :/
m3sxdqk3krm39qgl.png
 
A masz gdzie odciagac? Bo ja nie mam niestety. Przerabialam tak z synem. Mąż przyjeżdżał ale co z tego w grudniu już straciłam pokarm ale on z lipca więc miał 3 miesiące jak poszłam więc już tak często nie jadl

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom

Gdzie w sensie pomieszczenia ? No w Domu mam gdzie odciągać przecież a na uczelni jak będę siedzieć 10h to mamy pokój matki z dzieckiem


 
My 7 lat razem wiec juz powoli chcemy, bo zareczyny byly jakies 4 lata temu [emoji3] ale budujemy dom dlatego cala kasa idzie na niego [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
My jesteśmy 4 lata razem, 5 się znamy. Do ślubu nam nie spieszno, bo jeszcze mlodzi jesteśmy (choć on jest 4 lata starszy) i tak jakoś w naszych rodzinach małżeństwa za małolata źle kończyły. Dlatego przezornie nam się nie spieszy [emoji6]
A poza tym co zaczynamy o tym myśleć, to okazuje się, że w ciąży jestem [emoji28] ślub z brzuchem to nie bardzo dla mnie więc na spokojnie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My jesteśmy 4 lata razem, 5 się znamy. Do ślubu nam nie spieszno, bo jeszcze mlodzi jesteśmy (choć on jest 4 lata starszy) i tak jakoś w naszych rodzinach małżeństwa za małolata źle kończyły. Dlatego przezornie nam się nie spieszy [emoji6]
A poza tym co zaczynamy o tym myśleć, to okazuje się, że w ciąży jestem [emoji28] ślub z brzuchem to nie bardzo dla mnie więc na spokojnie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
No my tez na spokojnie, twierdzimy ze sa rzeczy wazne i wazniejsze. Podczas slubu bedziemy juz 9 lat razem wiec wg mnie idealnie. Na poczatek wazniejszy jest dla nas dom i dziecko. Slub daleko w tyle [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Jak dla mnie ten blog to fanatyzm. Ale jak kto uważa. My będziemy mieli problem z karmieniem, bo mam uczelnię od października a taki mały bobas ciągle chce jeść więc nie jestem w stanie co chwilę wychodzić z zajęć Aby karmić bo to bez sensu. tak samo aby dziecko ciągle było w samochodzie a nie normalnie się wyspać ani nic. Nie mówiąc ze mąż by musiał z 2 DZIECI przyjechać więc chyba od razu będzie u nas mm. Abyśmy wszyscy się nie meczyli.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom

Też właśnie mam uczelnię i będzie problem z karmieniem, ale będę odciągać raczej. Jak chodziłam jeszcze do szkoły to miałam indywidualne i nie miałam problemu, a teraz będę musiała to przemyśleć.

Mam jeszcze 4 lata przed sobą studiów :/
 
No my tez na spokojnie, twierdzimy ze sa rzeczy wazne i wazniejsze. Podczas slubu bedziemy juz 9 lat razem wiec wg mnie idealnie. Na poczatek wazniejszy jest dla nas dom i dziecko. Slub daleko w tyle [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
My chcemy właśnie dzieci odchować, bo dwa nasze szkraby się wyłoniły w planach niespodziewanie i wyskoczyły na pierwsze miejsce [emoji7] Mieszkanie mamy, więc tym się nie martwimy. A oboje wychodzimy z założenia, że ślub to tylko formalność. Wyczynem jest żyć razem bez ślubu i zobowiązań i tworzyć fajną rodzinkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry