reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny czy wy się mieścicie w swoje spodnie jeszcze ?bo ja w jedne [emoji15] i myśle czy nie kupić już ciążowych ewentualnie jakiś nie wiem biodrówek większych ...? Bo wszystkie mam z wysokim stanem i no chodzę z rozpiętym guzikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mi się w spodniach powoli ciasno robi, ale jeszcze bez szaleństw. Mama mi dziś przyniesie ciuchy ciążowe, ale jeszcze mi się nie spieszy.
 
reklama
Ja kupiłam w Tesco kilka par spodni jeansowych marki F&F z bardzo fajnego rozciągliwego materiału coś typu straight i jestem mega zadowolona , są super rozciągliwe i jeszcze mam miejsce w pasie "na jakiś czas " ;)
 
Dziękuję za gratulację [emoji5]

Mała zasnęła koło 6 i śpi do teraz, więc miałam chwilkę na sen. To była ciężka noc, dawno nie było aż tak. A dzisiaj mamy gości i nie wiem jak to będzie [emoji53] Może w towarzystwie dziadków trochę odżyjemy wszyscy. Bo póki co to ledwo stoję, a muszę zabrać się za gotowanie.

Miłego dnia[emoji5]
 
Hej dziewczyny [emoji8]
Koko gratulacje [emoji8][emoji8]
Ty zaręczyny a my za dwa lata slub [emoji4]
Co do ubran to ja jeszcze we wszystko spokojnie wchodze [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Hej dziewczyny [emoji8]
Koko gratulacje [emoji8][emoji8]
Ty zaręczyny a my za dwa lata slub [emoji4]
Co do ubran to ja jeszcze we wszystko spokojnie wchodze [emoji4]

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]

No my ślub to za jakieś 3 może 4 lata, jak dzieci podrosną i na spokojnie wtedy, może nawet obrączki córcia poniesie [emoji6]
 
Dziewczyny czy wy się mieścicie w swoje spodnie jeszcze ?bo ja w jedne [emoji15] i myśle czy nie kupić już ciążowych ewentualnie jakiś nie wiem biodrówek większych ...? Bo wszystkie mam z wysokim stanem i no chodzę z rozpiętym guzikiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja w żadne już się nie mieszcze od około tygodnia. Zastapilam legginsami i sukienkami.

28whj6yx23ga2o8q.png
 
W temacie karmienia, jeśli nie znasz to polecam blog, który prowadzi Hafija - dużo konkretów, mi bardzo pomógł :)
Ja w nocy nie mogłam spać, więc oglądałam filmy, a teraz jestem nieprzytomna...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Jak dla mnie ten blog to fanatyzm. Ale jak kto uważa. My będziemy mieli problem z karmieniem, bo mam uczelnię od października a taki mały bobas ciągle chce jeść więc nie jestem w stanie co chwilę wychodzić z zajęć Aby karmić bo to bez sensu. tak samo aby dziecko ciągle było w samochodzie a nie normalnie się wyspać ani nic. Nie mówiąc ze mąż by musiał z 2 DZIECI przyjechać więc chyba od razu będzie u nas mm. Abyśmy wszyscy się nie meczyli.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry