reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ahaa:-( smutne...:-( ale czy test pozytywny moze sie mylic oczywiscie sa przypadki ze np jest torbiel na jajniku to wtedy moze dac test wynik.falszywie dodatni wiec no nie wiem dziwne... lekarzem.nie jestem ale jak juz to test moze sie mylic w odwrotna strone no chyba ze byl np uszkodzony

Madziu Migdalove dostała @ pisała o tym. Będą się starać w tym cyklu. Może się jej uda i będzie mamusią listopadowa [emoji4] życzymy powodzenia!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja mama też myślała ze bedzie miała jedno. Do 9 miesiąca ciąży. Bo jej gin prowadzący pojechał na wakacje i ktoś inny moja mamę przyjął. I od razu na usg "ale ma pani bliźniaki, jak tamten lekarz tego niezauważyl?!" No i kazali mojej mamie się położyć już do szpitala a moja mama nic ze sobą na wizytę nie wzięła. Tak się zestresowala że zaczęła rodzić następnego dnia. Ale wzięli ja na cesarke. I tak właśnie wyszliśmy ja i brat. I miesiąc przemiany w inkubatorach bo tacy mali byliśmy ze razem wazylismy 3600 (ja 1600 a brat 2000 w 38 tc)
No to mama miała przeżycie...szokujące. po prostu nie do pomyślenia w tych czasach. Na szczęście urodziliscie się zdrowi i wszystko poszło w dobra stronę. Kruszynka byłaś [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mama miała przeżycie...szokujące. po prostu nie do pomyślenia w tych czasach. Na szczęście urodziliscie się zdrowi i wszystko poszło w dobra stronę. Kruszynka byłaś [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak ja urodziłam syna to miał 3450 więc jak moja mama zobaczyła takie dziecko dopiero narodzone to w szoku była bo my tyle mieliśmy jak mieliśmy z 3 miesiące.
 
Ehhh to ja chyba za szybko mam tą wizytę, bo 16.02 to chyba będzie dopiero piąty tydzień, końcówka, ale jednak... No nic zobaczymy [emoji4] i tak nie mogę się już doczekać[emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robilam 3 bety. Najpierw 80 po 48h 200 a po kolejnych 72h 800 [emoji4] juz wiecej nie robie i czekam na usg 22.02

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry