reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zawsze chciałam mieć dużą rodzine hihi tylko jakoś ciezko bylo się zdecydować na kolejnego brzdąca. A tu proszę, niespodzianka i będzie[emoji4] i mimo, że na wsparcie jakiekolwiek raczej nie będę mogla liczyć( poza mężem oczywiscie)to jestem szczęśliwa[emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol również uważam, że zabawki tej firmy są drogie. Myślę że taki prezencik jaki zrobiłaś w zupełności wystarczy [emoji4] w końcu to nie chrześniak [emoji6] tylko ktoś znajomy. Miło że zaprosili...Ty to pięknie doceniłaś i super.
A co tańczy Twoja siostra? I ile ma lat? [emoji4] zawsze chciałam mieć siostrę [emoji16] ale mam 3 braci.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tańczy modern jazz/ modern folk. Ma 15 lat.
 
mi w nocy włącza się tryb czyszczenie lodówki, zwykle tak koło 2:00 :D dzisiaj były śledzie w śmietanie i litr soku pomarańczowego
To u mnie nic a nic. Ani głodna (jeszcze nie zjadłam śniadania a wczoraj ostatni posiłek o 19.) I siku to byłam przed spaniem i po spaniu. Taka dziwna ta ciąża
 
To u mnie nic a nic. Ani głodna (jeszcze nie zjadłam śniadania a wczoraj ostatni posiłek o 19.) I siku to byłam przed spaniem i po spaniu. Taka dziwna ta ciąża

Ja tez nie mam jakiegoś zwiększonego aptytu. Nawet już powoli mnie ból podbrzusza opuszcza. Czasem tylko costam leciutko zaboli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie i ja mam to ogromne szczescie i dołączam do Was. 14 cs, 1 ciąża. Ostatnia @ 13.01. Wczoraj zrobilam test - 15 dni po owu. I takie kreski
1518338389-7513431775f3012e-aaaaaa.jpeg

1518338402-9ed3805deea60d2c-aaaaaa.jpeg

A to z dzisiaj facelle;
1518338420-d38d712ce4bd5c37-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas rozstanie z pieluchą przebiegło w sumie niedawno bo córeczka jeszcze dwa miesiące temu dostawała pampersa na noc. Ale ja zdążyłam już dawno wrócić do pracy, "odpocząć" od siedzenia w domu (szczerze mówiąc dla mnie to było doświadczenie bardziej wykańczające psychicznie niż praca) i zawsze chciałam mieć trójkę... Kariera też jest ważna dla mnie. Ale na pracę mam jeszcze 20 lat a na dziecko to już ostatni moment.I tak świruję z powodu zagrożeń dla ciąży w późnym wieku, jeśli ta ciąża się rozwinie to planuję amniopunkcję tak czy siak. A wy?

A co do wsparcia to moja mama wie że chcę mieć więcej dzieci i popiera z całych sił, mam też duże wsparcie w siostrze i znajomych z trójeczką dzieci, więc nie spodziewam się przykrych komentarzy...
Właśnie wczoraj czytałam o tych wszystkich badaniach prenatalnych i już się gubię. Ten test PAPA zrobię jeżeli gin zasugeruje, że powinnam. Z tymi inwazyjnymi trochę się boję. Muszę porozmawiać z kimś kto tym się zajmuje bo jeżeli te badania mogą wykryć wady które można leczyć w łonie matki to ok...ale jeżeli to tylko ma być info, że będzie niepełnosprawne to już sama nie wiem...bo i tak bym chyba raczej chciała urodzić...trudny temat.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry