reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć :) Nie odzywałam się bo duużo się u mnie dzieje - 19.10 o 00:30 przyszła na świat Natalka :) 3180g 53 cm :) Na 19.10 rano zaplanowana była cc ze względu na ułożenie pośladkowe. Jednak mała stwierdziła, że sama o tym zadecyduje i przed północą odeszły mi wody :)
Teraz uczymy się siebie wzajemnie :) Jest przekochana, chociaż budzi się w niej mały diabełek :)
 
reklama
Cześć :) Nie odzywałam się bo duużo się u mnie dzieje - 19.10 o 00:30 przyszła na świat Natalka :) 3180g 53 cm :) Na 19.10 rano zaplanowana była cc ze względu na ułożenie pośladkowe. Jednak mała stwierdziła, że sama o tym zadecyduje i przed północą odeszły mi wody :)
Teraz uczymy się siebie wzajemnie :) Jest przekochana, chociaż budzi się w niej mały diabełek :)
Gratulacje!
 
Cześć :) Nie odzywałam się bo duużo się u mnie dzieje - 19.10 o 00:30 przyszła na świat Natalka :) 3180g 53 cm :) Na 19.10 rano zaplanowana była cc ze względu na ułożenie pośladkowe. Jednak mała stwierdziła, że sama o tym zadecyduje i przed północą odeszły mi wody :)
Teraz uczymy się siebie wzajemnie :) Jest przekochana, chociaż budzi się w niej mały diabełek :)
Gratulacje [emoji253] [emoji253]
 
Cześć :) Nie odzywałam się bo duużo się u mnie dzieje - 19.10 o 00:30 przyszła na świat Natalka :) 3180g 53 cm :) Na 19.10 rano zaplanowana była cc ze względu na ułożenie pośladkowe. Jednak mała stwierdziła, że sama o tym zadecyduje i przed północą odeszły mi wody :)
Teraz uczymy się siebie wzajemnie :) Jest przekochana, chociaż budzi się w niej mały diabełek :)
Gratulacje, ja tez mam diabelka hehe
 
Cześć :) Nie odzywałam się bo duużo się u mnie dzieje - 19.10 o 00:30 przyszła na świat Natalka :) 3180g 53 cm :) Na 19.10 rano zaplanowana była cc ze względu na ułożenie pośladkowe. Jednak mała stwierdziła, że sama o tym zadecyduje i przed północą odeszły mi wody :)
Teraz uczymy się siebie wzajemnie :) Jest przekochana, chociaż budzi się w niej mały diabełek :)
Gratulacje!
 
Ja mam tak pogryzione, wręcz porozrywane brodawki że na samą myśl o karmieniu mam lzy w oczach. Pierwsze zassanie masakra potem na szczęście już nie boli Wydaje mi się że wszystko robimy ok tylko mój mały za mocno ssie... Za łapczywie.. maltan nic nie daje wręcz mam wrażenie że było gorzej. Teraz próbuje wietrzenia i swojego mleka. Ale nie poddaje się póki co [emoji123]

Moze wyprobuj takie oslonki na brodawki, ktore maja taka przestrzen ze material nie bedzie ich podraznial a dodatkowo jak mleko bedzie kapac to jest zbiorniczek w ktorym sie ono gromadzi. Sa w nim otworki dzieki czemu zapewnione jest wietrzenie. W szkole rodzenia polozna pokazywala nam takie nakladki z Medeli i powiedziala ze sa w tym najlepsze. Material z ktorego byly wykonane sa super, bardzo delikatny i plasryczny dzieki czemu nie bedzie powodowal otarc.
 

Załączniki

  • i-medela-wkladki-laktacyjne-na-podraznione-i-popekane-brodawki-sutkowe-008-0231.jpg
    i-medela-wkladki-laktacyjne-na-podraznione-i-popekane-brodawki-sutkowe-008-0231.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 104
Hej dziewczyny. Mam pytanko. Co robicie z ubrankami po dzieciach. Tak wiem, są kontenery, koleżanki w ciąży, allegri, olx. Ale nie o to chodzi. Czy któraż z Was rozpatrzyła oddanie ubranek to domu samotnej matki czy domu dziecka?? Mam dużo ubranek i zabawek i tak się zastanawiam.....
 
Moze wyprobuj takie oslonki na brodawki, ktore maja taka przestrzen ze material nie bedzie ich podraznial a dodatkowo jak mleko bedzie kapac to jest zbiorniczek w ktorym sie ono gromadzi. Sa w nim otworki dzieki czemu zapewnione jest wietrzenie. W szkole rodzenia polozna pokazywala nam takie nakladki z Medeli i powiedziala ze sa w tym najlepsze. Material z ktorego byly wykonane sa super, bardzo delikatny i plasryczny dzieki czemu nie bedzie powodowal otarc.
Coś dla mnie... moja mała ma dwa wyżynające się zębólki. Wiem że bardzo wcześnie ale taka jest prawda...
 
Hej dziewczyny. Mam pytanko. Co robicie z ubrankami po dzieciach. Tak wiem, są kontenery, koleżanki w ciąży, allegri, olx. Ale nie o to chodzi. Czy któraż z Was rozpatrzyła oddanie ubranek to domu samotnej matki czy domu dziecka?? Mam dużo ubranek i zabawek i tak się zastanawiam.....
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł oddać do domu dziecka czy samotnej matki.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanko. Co robicie z ubrankami po dzieciach. Tak wiem, są kontenery, koleżanki w ciąży, allegri, olx. Ale nie o to chodzi. Czy któraż z Was rozpatrzyła oddanie ubranek to domu samotnej matki czy domu dziecka?? Mam dużo ubranek i zabawek i tak się zastanawiam.....
No to jest super sprawa. Ja kiedys oddawalam zabawki do.domu dziecka..tam.sie wszystko.przydaje, a jak.masz chec to na.pewno przyjma to z radoscia.
 
Do góry