reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorry lola nie doczytalam ze kpnczysz 14 tydz..
Skończyłam 16 tc;-) . Ryzyko mamy zbliżone. Wiem ze ono jest , dlatego zrobiłam panoramę i czekam z niecierpliwoscia. Pappa to tylko statystyka i tego się trzymam;-))) wiek matki wpływa mocno na wynik... Dobrze rozumiem Twoje rozterki , bo mam podobne . Pozdrawiam mocno.
 
reklama
Wylicytowalam na allegro za 4 zetta [emoji23] Lena miała taki różowy i sie sprawdził [emoji38]
1492629764-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t1d [emoji272]
 
Ja też byłam niedawno w Lidlu. Wszystko przebrane i różowe. Kupiłam tylko dwie bluzeczki ale rozmiar 62 jedna biała druga szara oczywiście bez opakowania- sama musiałam sobie dopasować. Oprócz tego pomimo że nie znam płci wzięłam skarpetki różowe... Nie wiem czemu ale były takie urocze. Jak będzie chłopiec to się mu pod coś założy albo w domku. :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justa rozumiem Cię. Co prawda poronilam za każdym razem w duzo wcześniejszej ciąży, ale naprawdę wyobrażam sobie co czujesz i jakie nerwy teraz masz. Wiem, że łatwo mi mówić, ale postaraj się nie denerwować, zaparz sobie melise, włącz jakaś muzykę, zajmij się czymś, żeby o tym nie myśleć... nerwy tutaj mogą tylko zaszkodzić...


Dziewczyny, to nie tak, że mam coś przeciwko zaplodnieniom in vitro, czy aborcji jeśli są takie wskazania. Naprawdę popieram naprotechnologie. Współczuję tym, którym nie udaje sie naturalnie począć dzidziusia, domyślam się, że kosztuje ich to mnóstwo nerwów, stresów. Podziwiam ich za wytrwalosc i na pewno gdyby mam się nie udało naturalnie, to bez zastanowienia probowalibysmy innych metod.

Miałam raczej na myśli to, że gdybym miała choć cień nadziei, że dzidziuś urodzi się zdrowy, to na pewno podjelabym takie ryzyko...
 
Dziewczyny dostałam juz wyniki dzisiejszych badań i mam podwyższony poziom CRP :((
Mój wynik to 5.9mg/l , a normy od 0.1-5... Czy któraś miała podobnie? Nie wiem czy muszę sie juz zgłosić do lekarza czy wystarczy poczekać do środy bo wtedy mam wizytę...
 
Dziewczyny dostałam juz wyniki dzisiejszych badań i mam podwyższony poziom CRP :((
Mój wynik to 5.9mg/l , a normy od 0.1-5... Czy któraś miała podobnie? Nie wiem czy muszę sie juz zgłosić do lekarza czy wystarczy poczekać do środy bo wtedy mam wizytę...
ja wczoraj robiłam te badanie :/ , ale dowiem się wszystko na wizycie w piątek ...
 
Juz mi lepiejdobrze ze moj m nie jest takim panikarzem jak ja..potrafi mnie uspokoic...i powiedzial zeby nie martwic sie na zapas i wiecie co tak zrobie...poczrkamy spokojnie na wyniki nifty.
Natalia nie pomoge...nie mialam tak...
Bumm super zakup..
 
W czasie infekcji poziom CRP może się zwiększyć nawet kilkaset razy w ciągu doby, więc może idź jutro do lekarza.
 
ja wczoraj robiłam te badanie :/ , ale dowiem się wszystko na wizycie w piątek ...
Ja juz ostatnim razem miałam 4,95 ale ze norma była do 5 to teoretycznie sie mieściło. Teraz czytam na forach ze w ciązy sie to czasem zdarza. Tylko tydzień to troche duzo zeby czekać.. Idę płukać zatoki bo mysle ze one mogą byc przyczyna... Cierpię na przewlekłe zapalenie zatok, ciagle mi z nich ścieka a ostatnio mam coagle przytkane. Chyba powtórzę jeszcze raz CRP przed wizyta zeby widziec czy maleje czy przyrasta:/
 
reklama
Dziewczyny dostałam juz wyniki dzisiejszych badań i mam podwyższony poziom CRP :((
Mój wynik to 5.9mg/l , a normy od 0.1-5... Czy któraś miała podobnie? Nie wiem czy muszę sie juz zgłosić do lekarza czy wystarczy poczekać do środy bo wtedy mam wizytę...

Poszukaj normy dla kobiet w ciąży, bo są inne. Ja mam ciągle czegoś za dużo albo za mało do norm, ale obaj lekarze mówią, że labo podaje tradycyjne normy, a nie dla kobiet w ciąży.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry