reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Udanego dnia dziewczyny! Za rok juz będziemy kupowac prezenty dla naszych pociech na dzien dziecka :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj nie moge sie dooczekac!!!Bede go rozpieszczac... razem z moją córcią. Dziś corka dostala od nas klocki LEGO friends o ktorych marzyla. Jest wniebowzieta ☺
 
reklama
rps20170601_101131.jpg

Mój synek dostał dziś prezent na Dzień Dziecka :-D druga część będzie za 2 dni, dziś zamówiłam Łóżeczko, kolejny rożek i parę innych rzeczy ;-)
 

Załączniki

  • rps20170601_101131.jpg
    rps20170601_101131.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 781
Ja również się witam :)wczorajszy dzień bez czytania forum był mega dziwny ,aż żałuję,że tyle czekałam z dołączeniem do Was :-pteraz muszę pocierpieć.
Ewa ładnie szalejesz,teść na prawdę w końcu zacznie przeganiać kuriera :-Dwszystko śliczne.
Życzę wszystkim miłego dnia ;)
 
Kurcze... Jak tak Was czytam, to mam wrażenie, że tylko ja jestem tak do tyłu z kompletowaniem wyprawki :oops: Póki co mamy tylko ubranka i na dniach powinien przyjechać wózek. Łóżeczko mniej więcej wybrane. Myślimy o Klupś kompakt. Takie z komodą i przewijakiem. Fotelik do auta będziemy musieli przymierzyć gdzieś na miejscu. I jeszcze trzeba ogarnąć mnóstwo innych rzeczy, ale to podglądam u Was i wszystkiego powoli się uczę, co takiemu maluszkowi jest potrzebne.
 
Kurcze... Jak tak Was czytam, to mam wrażenie, że tylko ja jestem tak do tyłu z kompletowaniem wyprawki :oops: Póki co mamy tylko ubranka i na dniach powinien przyjechać wózek. Łóżeczko mniej więcej wybrane. Myślimy o Klupś kompakt. Takie z komodą i przewijakiem. Fotelik do auta będziemy musieli przymierzyć gdzieś na miejscu. I jeszcze trzeba ogarnąć mnóstwo innych rzeczy, ale to podglądam u Was i wszystkiego powoli się uczę, co takiemu maluszkowi jest potrzebne.
Nie mart się!:) Nie jesteś sama. To moja pierwsza ciąża i natłok tego wszystkiego tak bardzo mnie przeraża, że nie wiem za co mam się najpierw wziąć, w efekcie nie biorę się za nic[emoji14] Jeszcze w moim rodzinnym domu cały czas wsZyscy powtarzajã, że jeszcze tyyyle czasu, ze moja Mama i Ciotki kupowaly wyprawkę już po porodzie. A ja, jak na panikarę przystało, muszę mieć wszystko natychmiast. Później.wchodzę na forum i doznaje szoku! Wozek? Aha. Nie wiem nawet na co mam zawracac uwagę, lozeczko w miarę ogarnięte, ale niezamowione. Ubranka, sztuk 4:p kocyk i recznik. A gdzie te wszystkie kosmetyki, o których mówią dziewczyna? Jej. Ja kestem z tych co to.muszą mieć napisane co kupić i w jakich ilościach. W domu nawet nie mam kogo o to zapytać, bo w kółko wychodzę na przewrazliwona[emoji20]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tak sobie to tłumaczę, a z drugiej strony boję się, że potem już nie będę miała na to siły. Chociaż póki co brzuszek malutki. Może któregoś ranka obudzę się nagle z wielką piłką :D To również moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.
 
Kurcze... Jak tak Was czytam, to mam wrażenie, że tylko ja jestem tak do tyłu z kompletowaniem wyprawki :oops: Póki co mamy tylko ubranka i na dniach powinien przyjechać wózek. Łóżeczko mniej więcej wybrane. Myślimy o Klupś kompakt. Takie z komodą i przewijakiem. Fotelik do auta będziemy musieli przymierzyć gdzieś na miejscu. I jeszcze trzeba ogarnąć mnóstwo innych rzeczy, ale to podglądam u Was i wszystkiego powoli się uczę, co takiemu maluszkowi jest potrzebne.
Nie martw się ja mam tylko 2 pajace kocyk ręcznik i niedrapki. Aa i spiworek dostałam ostatnio [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam kompletnie nic... dostane troszkę ciuszków po dzieciach w rodzinie no i kupuje łóżeczko od znajomej a poza tym to nic nie kupiłam jeszcze...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam tak samo,przez to,że jest to moja pierwsza ciąża,to ciągle się stresuję,czy ze wszystkim zdążę :oo2:do tego stopnia,że dzisiaj mi się śniło że wychodziliśmy z dzieckiem ze szpitala i nie mieliśmy fotelika :szok:mam nadzieję,że jednak nie będzie tak źle,bo dzięki dziewczyną z forum staram się mobilizować i powoli ze wszystkim działać,jednak gdybym oglądała się na mojego męża,to pewnie jeszcze nic bym nie miała,a tak to powoli coś kompletuję i za dwa tygodnie zabieramy się za malowanie pokoiku dla naszej księżniczki :biggrin2:jak ogarnę zmniejszanie zdjęć,to dadam mojej zdobycze :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry