reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Hello,

my wczoraj poszliśmy do przychodni na to szczepienie,ale jak rozebrałam Łukasza to lekarz stwierdził że Łuki jest coś za blady no i stwierdził że nie zaszczepi na razie go, tylko wypisał nam skierowanie na badania= morfologia i żelazo. Tak więc jutro z rana lecę do przychodni to pobrać, ja nie wiem jak moje dziecko to wytrzyma w sensie na czczo, jak on mleko musi mieć jak oczy ledwo co otworzy. No nic będę musiała zapakować butle w termos i dać w przychodni po pobraniu krwi.
Nareszcie też zmierzyli i zważyli młodego ( napiszę w odpowiednim wątku).
Tak więc w czwartek rano idziemy pobrać krew a po południu do ortopedy eh...

dawidowe ja to się nie dziwię że Laura Ci pada po 18 bo skoro tak wcześnie bidulka musi wstawać , to musi kiedyś się wyspać no nie ;-). Ciocia klamocia , dobre:-D
E-lona a my do tego Parku Leśnych niespodzianek chyba wybierzemy się w tą niedzielę:-)
kania ale to tak fajnie że takie rzeczy po dzieciach się jeszcze komuś przydają, teraz siostra pokorzysta, potem CI odda i będziesz miała dla dzidziusia. Ja np te lepsze rzeczy też zostawiam, chociaż u mnie kolejne dziecko chcę mieć jak będę mieć 30-stkę tak więc jeszcze z 6 lat.
ika ja jak szukałam sukienki na ślub znajomych i na nasz drugi dzień wesela to nieźle się wkurzałam, bo nic nie było fajnego. Ja np nie cierpię sukienek na ramiączkach a większość takich jest... No ale dzięki Bon Prixie kupiłam sobie sukienkę na ślub znajomych jak i potem jeszcze inną na swój drugi dzień ślubu;-)

Nie wiem czy się Wam chwaliłam ale w piątek wieczorem moje koleżanki z C-na robią mi wieczór panieński:-D
 
Hi!
Mała_mi my może na ten weekend się tam wybierzemy, ale jeszcze nie wiem. Na przyszły nie chcę, bo jest ten niby długi weekend to więcej ludzi może być. Pochwal się tą drugą sukienką. Fajnie, że będziesz miała wieczór panieński. Moje znajome jakoś na to nie wpadły i nie miałam. Mnie lekarka tez odesłała z Danielem na takie badania, bo blady jej się wydawał, a lato było, ale jak mógłby być opalony jak go kremami z filtrem smarowałam.
Baśka świetne wieści.
 
Bry.
Ika na pewno coś dla siebie znajdziesz, ja też najbardziej spodnie preferuje :-)
Dziulka to super, że wczorajszy dzień u niani obył się bez płaczu, teraz z każdym dniem będzie coraz to lepiej :-)
Makuc, Ragna moja jak w domu jest to też tyle śpi.
Mała_mi lepiej zbadać niż zbagatelizować, na pewno wszystko jest dobrze. Fajnie, że koleżanki panieński Ci szykują :-)
Baśka super wieści, Kamil szybko wyzdrowieje, siilny chłopczyk z niego :-)
Agusinka o jakim szczepieniu pisałaś? w tym okresie chyba jest na o/ś/r jeśli dobrze kojarzę. A jak córcia znosi pobyt w szpitalu?
E-lona i co wyszło coś Danielowi na tych badaniach?

Wczoraj jak wróciłam z pracy to mnie na dobre rozłożyło, po 18 miałam już 39,5, od 16 do 18 spałam mąż w tym czasie z Oliwią był na spacerze, po apapie temp spadła do 38,5, w nocy powtórka z rozrywki koło 2 znów 39,6 zjadłam apap, rano 38,5. Zawiozłam Oliwię do żłobka a sama wybrałam się do lekarza, i coooo, nawet mnie nie zbadała. Mówię jej żebym nie przyszła z samą gorączką ale jestem w ciąży, a Ona mi mówi żebym się z ginem skontaktowała i wypisała mi zwolnienie na 7 dni z kodem B czyli ciąża, więc w pracy już będą wiedzieć a tak nie chciałam jeszcze mówić. Mój dr dopiero jest jutro więc muszę czekać na konsultacje do jutra, teraz leżę ale temp nie mam (stan podgorączkowy). Sama nie wiem od czego to :-((((
 
Kania, zdrówka!!! Wkurzają mnie tacy lekarze, którzy tak bez sensu odsyłają pacjentów? Przecież za to dostają kasę, by leczyć... Powinien być system ocen, to by się starali. Brrr... Najgorsze jest to, że w obecnej sytuacji nie ma na nich rady... Gdybym miała władzę, to bym tak ten kraj poustawiała, że hej! Nie wiem, może byłaby to forma dyktatury, ale takiej pozytywnej ;-)
Baśka, fajnie, że z Kamilkiem już lepiej.
E-lona, Mała Mi, mam nadzieję, że Wam się w parku spodoba:p Jakbyście miały ochotę coś zjeść w Ustroniu, to jest fajna naleśnikarnia na ul. 3 Maja (w zasadzie główna ulica), koło cukierni Delicje. Ja uwielbiam naleśniki ze szpinakiem. Tylko na ogół jest tak dużo ludzi, więc trzeba mieć trochę szczęścia, by znaleźć miejsce.
 
Kania przede wszystkim zdrówka. Lekarka jakaś nienormalna. Przecież ona od tego jest, a gin od czego innego.
Danielowi na badaniach nic nie wyszło, wszystko w normie, a bladość skóry ma po rodzicach. :-)
 
reklama
Kania zdrówka życzę:-) wiesz ja jak byłam w ciąży to miałam zapalenie oskrzeli w 30tyg chyba o ile dobrze pamiętam i moja pani doktor owszem mnie zbadała ale nic nie wypisała tylko kazała iść do ginka bo jak mówiła boi się coś mi wypisać a mój gin tydzień był na urlopie i sobie tak czekałam:dry:



Ja na 12 dziś miałam wizytę u pulmologa i pojechałam z małym bo w domu pełno ludzi a nie miał mi kto z dzieckiem zostać:wściekła/y: ale pani doktor miła,sympatyczna nie miała nic przeciwko temu i zamiast zemną prowadzić rozmowę to porozmawiała z moim synkiem:-D i nawet ładnie jej odpowiadał i w ogóle dumna byłam :tak: :sorry2:a ona jak usłyszała że on dopiero w pazdzierniku będzie miał 2 latka to się zdziwiła że taki duży chłopczyk.
A jeszcze się pochwalę że mąż zamiast umowy próbnej dostał normalną do listopada 2013r.:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry