reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wioli :*** siostra ma się dobrze, tyle że się martwi bo Ania ułożona pośladkowo a tłumaczę jej że może jeszcze się nie raz obrócić. A tato hmm jest średnio, ale zawsze może być gorzej. Jeśli chodzi o Oliwię to mam nadzieję, że ten kaszel to nic poważnego ale wiesz jak jest...No i mam nadzieję że sprawa zakupów się wyjaśni i zwroty uwzględniają.
Makuc czekam na efekt końcowy, i mam nadzieję że sprawa z szefem i pracą się wyklaruje, i zamiast tego "nijako, jakotako" będzie "dobrze".
Sarisa fajny prezent dla męża wyszykowałaś, a imprezy urodzinowe zadowoliły go???
Coś nowego wymyśliła???
Mała_mi fajnie że weekend minął miło i spokojnie, oby każdy taki był tylko wiesz wszystko co dobre ma swój początek i koniec. Już tyle nie sprzątaj, odpocznij trochę.
Mamaagusi cieszę się, że na główny zajrzałaś :-) Pisz jak tam Aga i czy już wyzdrowiałaś ? :-)
 
reklama
Witam.Kamilek już chyba czuje się lepiej bo nie płacze jak kaszlenie ma podwyższonej temperatury i przespał calutka nockę do 6 z powódką na mleczko i poszedł z powrotem spać ok.9 musiałam go obudzić bo trzeba było jechać na zastrzyk.Zatrzyki znosi dzielnie jak widzi że go rozbieram to płacze ale szybko przestaje.Zaczął wczoraj już więcej jeść,no i szaleć.Tak się bawił do 23 wczoraj że wogóle niechciał iśc spać ja taka wykonczona byłam a on nie tylko się bawic chciał aż w końcu zasnął na dywanie:-pA ja obudziłam się zakatarzona i z bólem gardła:baffled:
 
Hej Kochane:)
Ja jak zwykle nie mam czasu by Was nadrobić bo czas ciągle przecieka mi między palcami ale tak jak pisałam ostatnio jeszcze o Was nie zapomniałam i o każdej myślę cieplutko:-)a teraz napiszę w skrócie co u nas (jeśli którąś to intersuje;-)): a więc jeśli chodzi o mnie to wciąż mam jakieś zmienne nastroje (raz jest ok,a następnie dopadają mnie jakieś dołki...ale zamierzam zakupić sobie łopatę i zakopać te pojawiające się doły:-D), z chłopem też jest raz lepiej,raz gorzej ale jeszcze się nie pozabijaliśmy więc chyba jest ok:tak:;-)a odnośnie Miłosza to rośnie mi dziecina jak na drożdzach...jego humorki to przy moich pikuś;-)jak wcześniej nie interesował się samochodami (takimi do zabawy,bo takie autentyczne auta od zawsze go interesowały)to teraz uwielbia swój jeździk (a nawet dwa) i ciągle nimi jeździ po mieszkaniu,poza tym ma mega ciężarówkę w którą "namiętnie" wsypuje klocki i udaje że wysypuje węgiel (bo ostatnio wypatrzył to u nas na podwórku)i bardzo mu się to podoba:tak:.Co do bajek to niestety w tv go nie interesują ale za to na youtubie codziennie oglądamy buuu (czyli startujące samoloty,koparki w akcji,czy jeżdzące pociągi)...hmmm chyba rośnie mi mały kierowca,bo jest w tych sprzętach zapatrzony na maksa:-Dpoza tym kłóci się po swojemu znakomicie i co jak co ale jest "narwany" po rodzicach:crazy:no i to chyba streszczenie rubryki:co u mnie:eek:teraz każdą z Was pozdrawiam cieplutko i jak znajdę chwilkę to jeszcze dzisiaj się odezwę i postaram się przeczytać kilka stron wstecz...bo a nóż uda mi się Wam co nieco poodpisywać:-)buziaczkuje każde dzieciątko i każdą mamuśkę z osobna:tak::-D
 
Kaniu a ktory to juz tydzien?moj bartek tez posladkowo lezal ale niechcial sie przekrecic do samego konca mam nadzieje ze ania ladnie sie przekreci:-)
Baska fajnie ze kamilek juz lepiej i energia go rozpiera tzn ze zdrowieje:-)
rysiaczku fajnie ze jestes jak tam praca twoja juz chyba 5 raz pytam:-p;-)
 
Heloł.
Ja nadal z bolącym gardłem, a na dodatek z głosem ledwie słyszalnym dzisiaj wybieram się do laryngologa. Tak poza tym to nic ciekawego. Weekend zleciał za szybko. Dostałam dziś pierwszą kartkę z życzeniami i dobrze, ze właśnie teraz, bo zapomniałam o wysłaniu, a tak to jeszcze mam czas.

Możecie polecić jakieś konto w banku gdzie wszystko jest za 0zł? Oprócz mbanku.
 
Makuc a wypłaty ze wszystkich bankomatów też 0zł?

No i u laryngologa nie byłam, bo zamknięte i tel też nikt nie odbierał. Za to zrobiłam wielkie zakupy. W biedronie jest vizir 6,7kg za 40zł.
A zapomniałam napisać co dzisiaj Laura zrobiła. Spała bardzo długo i wstała dopiero o 11.50. :szok:
 
wioli ale miałabym nerwa na tą wysyłkę! Moja mama też dziś się lekko zdenerwowała po zamówiła Łukaszkowi dres adidasa i koleś wysyłał ze Stanów i mama opłaciła przesyłkę poleconą a on wysłał taką zwykłą co do skrzynki wkładają, mama akurat miała szczęście bo spotkała listonosza na dole i jej to dał, no ale ciekawe co by było gdyby mama się nie pojawiła bo my mamy bardzo wąskie skrzyneczki i raczej tamta paczka to bym tam nie weszła.
makuc to i ja czekam na zdjęcia tatuaża:-) a powiedz bolało bardzo przy robieniu?
sarisa Ty ciągle coś robisz i robisz, za chwilę się nie obejrzysz jak druga dzidzia przyjdzie na świat;-)
kania no właśnie niestety tak jest że wszystko co dobre szybko się kończy,ale cóż trzeba chociaż tymi dobrymi chwilami się nacieszyć i nie myśleć co będzie kolejnego dnia. To ile jeszcze siostrze zostało do końca?
rysia ja też Cię cieplutko pozdrawiam! :)
E-lonka zdrówka dla Ciebie, z tym gardłem to chyba uroki bycia nauczycielem no nie?:eek: Laura aż tyle spała? To o której ona poszła spać? O tej porze to mój synuś spał już sobie podczas drzemki dziennej.
alicja i jak tam dzień minął pod hasłem niebieskości:tak:?

Łukasz usnął dzisiaj już o 19:30. Padnięty był już pod wieczór, bo tak zaczął marudzić i sam nie wiedział co chce. Ja teraz siedzę i piję herbatkę z cytrynką, ostatnio tak mi zasmakowała że ciągle piję. No i pooglądam pewnie zaraz tv, bo G. jeszcze w pracy więc pilot jest moją własnością;-)
 
Mala mi wkurzylam sie bo mi bardzo zalezalo na tej czapce tutaj naprawde jest maly wybor czapek dla chlopcow wiazanych bo inne sciaga niewiem teraz czy zdarzy dojsc przed swietami:sorry: luki juz spi moje jeszcze godzine grasuja no 45min:-D ty masz teraz przymiarke sukni nie?denerwujesz sie?
 
reklama
Wioli, Mała_mi dokładnie od dziś za dwa miesiące ma termin.
E-lona może Alior Bank??? zdrowiej szybko.
Baśka to fajnie, że Kamil czuje się lepiej i dobrze znosi zastrzyki.
Rysia cieszę się, że skrobniesz zawsze parę słów co u Was.

Oliwia tyle co padła, ale sąsiedzi naparzają młotkami i wiertarą więc nie wiem jak długo ten błogi sen potrwa...Doskonale teraz rozumiem Sarisę i Ragnę, jak musiały to znosić, zwłaszcza wieczorem:wściekła/y:
 
Do góry