reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Melduję się i ja, na początek składam serdeczne życzenia urodzinowe dla Margerritty, wszystkiego Naj Naj Naj. Nocka była fatalna, mam dziś mega chandrę z powodu niewyspania. Oliwia właśnie usnęła po 40 minutowym tłuczeniu się po łóżeczku więc pewnie też myknę na łóżko. Miałam z rana iść do lekarza, ale niestety okazało się, że dziś go nie ma :eek: trudno, pójdę jutro. Ruchu tu jaj na Marszałkowskiej nie widać :baffled: A co do gier, to mój nie gra w żadne, chyba że w telefonie gdzieś tam w poczekalni. Kiedyś byłam maniaczką rajdów samochodowych ale wszystko mija z czasem, nawet mania na tym punkcie ;-)

Edit: koniec drzemki 30 minutowej... zmykam, miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie

Nadrobiłam wczorajszy dzionek:

KANIA faktycznie święta miałas raczej mało relaksujące. I te pobudki :-(. Niefajnie. Tego wujka to chyba lepiej omijac z daleka skoro ma taki wpływ na Oliwkę ;-), a może to jednak ząbki?. Strasznie martwi mnie sprawa Twojej siostry. Jeśli faktycznie biegunka jest tak silna , to to dzieciątko może mieć braki do prawidłowego rozwoju. Musisz chyba ja silą zaciągnąc do tego szpitala, dla dobra dziecka. A co z Twoją ręką , bo o kręgosłupie to wiem.

MAMAAGUSI jakie butki kupilas? Wrzuc fotke na modowy. A co do mleczka , mój max 210 wypije i to tez nie zawsze. W czym Ty tyle mleczka zrobilas? Bo moja butelka przyjmie max 260.

WIOLI widzę ,ze nasze chłopaki podobne. Mój tez ostatnio calutki ,glęboki talerz rosołu zjadł. No i ledwo skonczyl i zaraz mięcho wcinal z ziemniaczkami i burakami. Nie mam pojecia gdzie mu się to zmiescilo. Baw się dobrze na wyprzedazach i bardzo dobre podejscie : kto te torby będzie nosil jak nie chłop ;-)

KROMA a jakie butki ma Arek? O widzę ,ze fotke wrzucilas. Bardzo fajne i tez nie widzialam takich w Bartku.

RAGNA u mnie zeby nie było za dobrze ,to starszy synus to straszny niejadek ... także mam równowagę w domu. Ja mojemu Dodkowi myję wloski codziennie.

SHEENEY zawsze to 3 bluzki ;-). Ciekawe czy u nas te wyprzedaze się poprawily?! Bo zauwazylam ,ze często robią ludzi w balona- dopisując jakąs wyższą cenę , którą skreslają zeby wyszlo ,ze kiedys kosztowalo drozej, a w rzeczywistosci placisz tyle co wczesniej. Już widzialam takie czary-mary. Co do chodzenia w piżamie i nieumytych wlosach – mam tak samo! ;-) Pizam nie lubię – spię w króciutkich spodenkach i koszulce na ramiączkach , a wlosy myje codziennie przed pracą (no chyba ze zaspię sobię) ;-) Mnie się wlosy nawet nie przetluszczają , ale po prostu lubię jak są takie swieżutkie. I tez slyszalam kiedys ,ze nie wolno myc codziennnie, a ja cale życie tak robię i suszę suszarką ZAWSZE i fryzjerka mi znow mowi ,ze mam bardzo zdrowe wlosy.

EMILIAB dobra żonka z Ciebie ;-). Fajnie ze wypad na zakupki udany. Są już jakieś obniżki w sklepach?

DZIULKA super ,ze Leane już w pionie . Lada dzien sama ruszy ;-) Widzę ,ze przezywasz gry jak ja. Impra w pracy? Hmmn super ;-) Idz i baw się dobrze !

IDA usmialam się jak powiedzialas teściom . Chyba im kopara opadła ;-)

RYSIA wywal już tych gosci i wracaj na forum. Zdrówka dla Miłka!!!!

Jeśli chodzi o gry to przygodówki są git ,ale kupa smiechu jest np. w Buzz'ie :-D. Inne moje ulubione to oczywiscie typ: investigation ... CSI itd. :-D

MARGERITA Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ;-) . Masz już prezent upatrzony?

DAWIDOWE gratuluję ząbka ,ale wspolczuję nocki. Fajnie ,ze swięta udane , a prezenty , no cóż.... zawsze musi być jakis niewypał. Mój Dorian dostal taki mikser , który ma na bokach otworki w róznych ksztaltach i wrzuca się tam klocki... niestety okazuje się ,ze klocki nie wchodzą za chiny w te otworki. W dodatku ten mikser gra potworną melodię , wyje tak ze głowa pęka.

E-LONA oby Ci jeszcze ten kaszel i katar przeszedł w tym roku!!!
 
Jescze nie znikłam, Doris od kręgosłupa podobno ręka mi drętwieje, wiec musiałam zrobić prześwietlenie.
Obawiam się, ze ten maluszek, fasolka naprawdę nie ma za wiele się czym posilić skoro jej żołądek nie trawi niczego...Nie wiem co robić:-( Jestem pod wrażeniem długości pościka...
Oliwia właśnie wcina kółeczka cheriosy i mam je wszędzie po podłodze więc za chwilę będzie sprzątanie:baffled:
 
kania wyobrazam sobie co przezywasz w związku z siostrą ,ale kochana to ona jest matką tego dzieciątka więc jesli sama nie roumie powagi sprawy to Ty nic nie zdziałasz. Co do chiriosów mój tez je uwielbia ... rozrzucac po calym domu :eek:. Mam nadzieję ,ze przeswietlenie wykaze co jest z Twoim kręgosłupem i szybko cos zaradzą.

elona nie wiem jakiej marki ta zabawka , bo pudełko trafilo do kosza ... ale szajs straszny. A co do kalendarzy to wlasnie znow napisalam do nich czy laskawie dzis mi je wyslali (wg powiadomienia dzis mialo to nastąpić) i czekam na odp.
 
Ostatnia edycja:
e-lona tam też gwarantowali ... i co? Nie , no juz poczekam w koncu zaplacilam za wszystko łącznie z kurierem.

Któraś z mam podsunęła mi tu swietny pomysl ,ze będę miala prezent na Dzień Babci i Dziadka ;-)
 
reklama
Do góry