reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wybaczcie że dziś nikomu nie odpiszę ale nie mam nastroju, ciężki dzień, nocka też się zapowiada, wczorajsza była średnia... kończę drina i zmykam do wyrka, bo jutro jeden z tych pierwszych bardzo ciężkich dni, zarówno dla Oliwii jak i dla Nas... Trzymajcie kciuki, dobrej nocki Wam życzę.

A na sam koniec suwaczkowe gratulacje dla Elusi, Mamyagusi, Monie, Pszczylaszczce Uśce i Waszych Małych Skarbów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
RYSIA może się złożymy na to malibu? ;-) odnośnie pobudek to u nas na razie też jedna. Czyżby Liskowo-Ptysiowo-Miłoszowa konspira dalej działała? :eek:
DZIULKA ile??????
KANIA nie dołuj. Nie taki wilk straszny... zobaczysz.... trzymam za Was jutro bardzo mocno kciuki!

imagesCAP6FT6W.jpg

dla wszystkich ! :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
mam go 9 lat, i nie wyobrażam sobie, że może go zabraknąć. Kot jest jednym z domowników. Leci do Zuzi jak zapłacze, łazi za nią po dywanie i cierpliwie daje się miziać. Zuzia już mówi "kotek" jak go widzi, bo też jest za nim.
Co chwilę do niego zaglądam czy nic się nie dzieje, ale wygląda ok.

Zmykam go poprzytulać.
 
kahaaa, no to jesteśmy umówione na to gotowanie ;-) powodzenia w uczeniu się :tak: a ja popijam sobie, a właściwie popijałam :-p martini bianco ze spritem i limonką :-)

makuc, dobrze, że się przyznałas bo już bym pomyślała że sama go wypiłam :rofl2: a na malibu to i ja mam chęć :tak:

ikaa, ja bym się drinkiem podzieliła ale niestety makuc wszystko wychlała :-p

rysia,
jedna pobudka jeszcze nic nie oznacza spokojnie ;-) tobie tez powodzenia w nauce, a kiedy ten egzamin masz ?

dziulka
, no to nieźle wazy twoja "mała" Leanka :tak:

kania, mocno ale to bardzo mocno trzymam za was kciuki i wierze że wszystko będzie dobrze! Początki są najgorsze.

maga, znam to :tak: poprzytulaj go i ode mnie ;-)


kurde no przez was to mi do łóżka nie po drodze :eek::rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
Makucku no to zrzuta i może jeszcze razem się go napijemy gdzieś w połowie drogi???!!:tak:
Roxi poprawke mam 23 września:crazy:mmmmmiam martini też uwielbiam tylko że z wodą (boszee jakie Wy mi dzisiaj smaki robicie...od malibu po martini:-D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
RYSIA :tak::tak::tak::laugh2:
ROXI mi też jakoś nie podrodze do łóżka. I własnie sobie jakiś skrót klawiszowy przez przypadek wcisnęłam i mi monitor tak rozjaśniło, że oślepne chyba :eek:
 
rysia, hej hej jakie tam w połowie drogi, prosze w całości do wawy dowieźć to razem wypijemy :p

makuc, o nie ja na żadną zmowe się nie zgadzam i trzeba tym naszym szkrabom wkońcu telefony komórkowe pozabierać ;)))
 
MAKUC, ROXI, tak tak moje "malenstwo" wg obliczenia wazy 12 kilo! klusencja.zobaczymy ile wskaze waga u pediatry w tym miesiacu ale chyba tak wazy bo pod koniec czerwca mloda wazyla 9090.

MAGA moja mloda tez na punkcie kota ma swira i tez mowi KOTEK albo KOTKE jak jej sie merdnie:) kot jej unika jesli chodzi o glaskanie ale jak Leane dorwie gazete lub pileczkami sie bawi to kot przy niej waruje jak pies:)
 
reklama
Do góry