reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej!
Tak szybciutko:
Kasia gratki wczorajsze suwaczkowe:-)
Natolin,Mila gratki dzisiejsze:happy2:
Alicja duuużo miłości z okazji rocznicy ślubu:-D

Nadrobię was wieczorem(chyba),bo teraz czasu brak.Szukam pracy
Obiło mi się o oczy,że coś do mnie sarisko pisałaś. Kiedy,że tak się spytam? Bo ja nic nie dostałam:-(. Ale i tak cię lofciam;-)

Buziolki
 
reklama
jak to szukasz pracy?? słoneczko moje? przecież miałaś jeszcze leżeć i pachnieć ;-)
A pisałam na gg kiedyś jak ta platforma się sprawuje, ale odpowiedzi niet ;-). Ja Ciebie też :*
maKUC pomogło :-) i nie zdążyłam Twojej wersji, bo małż. uratował
 
SARISKA spoko:) własnie się opcjami ekranu zaczęłam bawić. Prawy alt i strzalka w dół i ekran jest do góry nogami. Mała rzecz a ile radości :blink: ale D. próbował i na jego kompie nie działa, więc to opcja dla laptopów zapewne tylko.
EMIŚ pracy? już? a co Cię tak zabralo nagle?
 
bo SARISKA ekran przekręcony miała, wiec pewnie wszystkiego z tej pozycji doczytac nie zdołała:) właśnie a propo platformy SARISKA ile już sesyji zaliczyłaś na niej?
 
sarisko to w takim razie musiałam przeoczyć:zawstydzona/y::-(. Plasiam...
makuc,sariska miałam inne plany,ale nie wypaliły(dodatkowy zarobek na wychowawczym). I stwierdziłam,że poszukam lepiej płatnej pracy,w ogóle innej,niż dotychczas...(kwestie finansowe tez mają tu wiele do powiedzenia). Mam już na oku 2 oferty,zobaczymy,co z tego wyjdzie.
 
a sarisa jak zawsze nie widzi moich pytań, buu...

Mała kochana ja widzieć wiedzieć pionowo widzieć ;-) i tak bardzo chciałam mieć ekran poziomo, że nie odpisałam. Misiu Kryspinów, ale już tam nie pojadę wolę park jordana bo tam cisza i spokój, a tam ludź na ludziu dzieciaków milion piećset sto dziewięćset ;-) tak więc wolimy ciszę i spokój niż ten wrzask. Ale za rok pewnie będziemy tam co tydzień
Emiś oj to przykro mi, że plany pokrzyżowane. Trzymam kciukasy
maKUC dopiero 2 w tym tygodniu będę na 3 i w przyszłym też tylko 3 i reszta jak wrócimy już do kraka. I za drugim razem myślałam, że oszaleję tak strasznie mnie mięśnie brzucha bolały szkoda tylko, że nie te dolne mięśnie tylko te górne ;-)(które łatwiej wyćwiczyć)
 
reklama
to chyba nikogo nie ma :-( ?? a ja mam pytanie ? Zuzek z dziadkami gadał i wyszłam oczywiście na chwile i mała na klawiaturze siedziała i oczywiście coś poklikała i teraz mam ekran poziomo :-( czy może któraś z Was wie co mam kliknąć, zeby mój ekran odczarować? MAKUC?? Twój małż by chyba wiedział?albo ten kolega co ma ludzika w obudowie ;-).


Sariska wchodzisz w menu sSTART pozniej PANEL STEROWANIA i tam EKRAN.
Piata zakładka to ustawienia i tam na dole sa ustawienia zaawansowane i klikasz na to
otwiera ci sie nowe okienko i tam masz miedzy innymi ogolne, karta, monitor, .. to w jednym rzedzie a w drugim zarzadzanie kolorami i nazwa karty graficznej
otweirasz zakladke z nazwa karty graficznej i tak jest odnosnik do ustawien karty i jak na to dasz to powinno byc do odwrocenia ekranu :))
Nie wiem czy pomoglam :)
 
Do góry