reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich październikowych dzieciaczków z okazji ich święta!!!!


ballons.jpg




A ja mam już jedną pracę zdaną w dziekanacie. :-):-) Z drugą właśnie walczę :confused2:
 
reklama
Emiliab, gratulujemy ząbka Franiulkowi!!! Piękny dźwięk jak się tą łyżeczką stuka, prawda? :-) Słodkie :-)

Efa, no to dzielna jesteś! Brawo! Trzymam kciuki żeby wreszcie WSZYSTKO zeszło.

Happy, no to podbiłaś ranking na 13:4
Ja sama zaczynam pękać, to znaczy - zaczynam być ciekawa ;-)

Nadal szukam lekkiej, ale porządnej spacerówki. Jak tu był ten temat wałkowany, to mnie nie bardzo interesował, bo jeździliśmy jeszcze w gondoli, a teraz... Jestem zdezorientowana. Mam na to 300zł. Da się coś za to kupić porządnego, lekkiego no i składanego do wymiarów znośnych.
 
aniawa toż to spisek klawiszy! normalnie trzeba je stuknąć :-D

ja cierpliwie poczekam na Twojego posta :-p

kroma :-D :-D od razu sie pozytywnie człowiekowi robi :-D :-D

emiś
gratulacje!! nareszcie :-D !

rysia
tulam :* mam nadzieje że humorek wróci jak najszybciej ;-)

jes, jes, jes! słońce zaszło ufff wreszcie da sie oddychać :-)
 
daa- to niedługo wielki dzień cię czeka, oby poszło gładko na obronie, a ta druga praca to też do mgr? Ja jedną zdawałam, a z czego zdajesz?
 
Bryyyyy witam i pojawiam się szybciutko jak dzisiejsza burza nad Katowicami. Rodzice moi kochani porwali mi dziecko i pojechali do mojej sis. Siedzę sama bo mąż w pracy kolejne 12h :(:(:(:( Mam nadzieję że ten cudowny dzień dla naszych dzieciaczków był cudowny. A co do zaglądania to chyba będę mieć możliwość podczytywania was bo zmieniłam biurko i już nie siedzę na oczach mojej kierowniczki. Teraz mam monitor obrócony w drugą stronę.
Efuś - buziole dla Olka :)

Wszystkim naszym cudownym dzieciaczkom buziolleeeee i słoneczkoooo i ...... wszystkiech najjjj :*:*:*:*
 
Wiecie co? Coś dziwnego zauważyłam: jak napisałam rano że mnie tu dzisiaj mało będzie to co chwila zaglądam na forum, a jak chcę od rana być aktywna, to wychodzi na to, że napiszę max. dwa posty.... Kobieta przewrotna jestem :p
 
reklama
dobranocka- ja tez to miałam w planach,a le M jeszcze nie wrócił więc korzystam, a na kiedy masz termin, też na październik ?
 
Do góry