reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witajcie!
Na początku gratuluję Wojtusiowi i tobie,strip kupy:-)!!!!!!!
Nocka super! Franek obudzi się dopiero o 8 i nawet nie płakał,tylko wpatrywał się w karuzelę:-D
Na spacer też się wybieram,ale nie wiem,czy nie zostawię Jakuba u sąsiadki,bo coś mi nieciekawie kaszle:-(...
W środę idę do pediatry z wynikami Jakuba,to może podpytam o zwolnienie,chociaż do końca maja jeszcze trochę czasu...;-)

Mam do oddania kupony rabatowe na kosmetyki hipp . Ja ich nie zużyję,a może którejś z was się przydadzą. Kupony są ważne do do 31 marca,do zrelizowania w rosmannie. Piszę to tutaj,może szybciej dotrze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Dzisiaj kolejna nocka PRZESPANA więc nie mam na co narzekać ale chwalić też nie zamierzam bo każda pochwała mojego syna powoduje jego „popsucie”;-):-)
Doris spóźnione ale szczerze życzenia imieninowe…wszystkiego NAJ NAJ NAJ:-)

Czytam o Waszych mężusiach :)
Mój jak Pawełek się urodził to więcej mi pomagał, wcześniej wracał z pracy. A teraz pracuje do późna, ale na kąpiel zawsze stara się być. Zacharowuje się biedaczek, chcemy się budować no i niestety ktoś na ten dom musi zarobić.

Mój też jest ciągle w pracy,rzadko kiedy jest w domu,ale też go rozumiem bo musimy za coś żyć:-)

Olek dzisiaj po raz pierwszy w swojej karierze zasnął o 20.30. Nie wiem, co robić, zasnąć nie mogę, snuję się po domu. Jak mi jeszcze osotatnią pobudkę o 6 zafunduje, to ja wracam do trybu usypiania po 22.
A co do testów, to ja robiłam w piątek i kiszka - krecha jedna i tyle. A okresu jak nie ma, tak nie ma. a jak mąż się zorientuje, że juz okres jest (jak się w końcu małpa zjawi), to się już nie da namówić na seks bez zabezpieczeń i ja się załamię ...buuu
Trzymam kciuki za 2 kreseczki!!! a tak poza tym to podziwiam Cię Efa oraz wszystkie inne mamy chcące lub myślące już o rodzeństwie dla swoich dzieci...ja jak na razie nie potrafiłabym się zdecydować na kolejne dziecie bo ledwo daje sobie radę z jednym;-)więc wielki SZACUN DLA WAS!!!!:-)
E-lona,Natolin,Ryba,Aniawa,Miniu,Ida jeśli mnie przyjmiecie to ja też jak najbardziej przyłączam się do klubu BAŁAGANIAR (a gdybym wam zrobiła jeszcze zdjęcie swojego "porządku" w garderobie to przypuszczam że mogłabym być jak najbardziej waszą przywódczynią,gdyby była ona wybierana na podstawie największego bałaganu);-)
Dobranocka dużo zdrówka życzę Tobie i być może "fasolince":-)
Strip razem z Tobą cieszę się z dzisiejszej Wojtusiowej kupy!!!
 
Oj tyle czasu mnie nie było a wy tyle produkujecie, że.... nie nadrobię. Ale spróbuję choć trochę bo ciekawa jestem co u was :)

Ja wróciłam znowu z Krakowa i został mi już tylko jeden egzamin, a dokładniej czekam na wyniki z niego.
Adaśko jak mnie zobaczył po tych dwóch dniacvh... oczy wielkie jakby ufo zobaczył, od razu łzy i podkowa... jak to zobaczyłam to poryczałam sie razem z nim... Nie wiem dlaczego tak się zachował... może mnie nie poznał? Albo było mu smutno, że go tak zostawiłam?...No trudno, na razie nie umiem tego zmienić...

Pozdrowienia dla wszystkich :*
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja po weekendzie, moje domowe przedszkole śpi więc mam chwilkę. W sobotę i niedzielę byłam w szkole- sesja egzaminacyjna brrrr, ale to już ostatnie teraz czekam tylko na wyniki i ewentulane poprawki. Dziś Fifi dał mi największy prezent spał od 20 do 6 rano, wreszcie czuje że żyje. Poza tym strasznie mu marchewka zasmakowała, nie nadanrzałam z łyżeczką normalnie a on się denerwował. Teraz uciekam czytać co u was nowego pewnie mnóstwo postów znowu mam do nadrobienia.
 
Strip gratulacje kupy dla Wojtusia:)a u nas dalej kupa w d...;(ojjj cos mi sie dziec popsul;(normalnie spi od 11 do 2-3 a tu lipa 12 popudka!oczy jak piec zloty i usmiech rozbrajajacy:)teraz lezy w lozeczku i sie cieszy:)mam nadzieje ze wroci do swoich starych przyzwyczajen bo mama ma wtedy czas cos zrobic.
Doris spoznione ale serdeczne zyczenia!!!
Efa,Dobranocka trzymam kciuki i podziwiam ze tak szybko chcecie rodzenstwo dla waszych maluszkow:)ja czekalam 15 lat;)
musze sie pochwalic moim starszym syneczkiem:)ma same 7(4+)i 10(5)z probnych egzaminow:)zdolniacha (oczywiscie po mamusi;))
rysia85 ojjj nie wiem czy niebylabym lepsza jesli chodzi o garderobe;)teraz wyjatkowo jest porzadek bo malo ciuszkow mam w aktualnym rozmiarze ale jak wroce(jesli wroce)do wymarzonego to ciuszki czekaja w piwnicy:)wiec wroci stary lad do szafy;)
 
Rysia, Miniu - dzięki wieeelkie. Potrzebuję isć do sklepu po chleb a ledwo na nogach stoję. M. zabrania mi wychodzić bo mówi że jeszcze gdzieś padnę po drodze :-) Ale Jutynka by chętnie pospacerowała...
 
hej hej wszystkim!
wiecie co dziewczyny, mój pedriatra mówi, że i kupka co kilka dni jest ok i kilka razy dziennie.
Moja amelka to robi tak ze 3 razy dziennie... i to takie kupki, ze po pachy sie obrobi. Ale apetyt ma tez nieprzecietny!

I tak zapytam - czy wasze maluszki też mają kupkę troszkę "śluzowatą"? Nasz pedriatra twierdzi, że kupka się taka od ząbkowania zrobiła... sama nie wiem co o tym sądzić.
zgadzam się z tobą co do tych kupek :tak: dziecko karmione piersią może robić kilka dziennie albo nawet jedną na tydzień. U nas też są czasem takie śluzowate, nie ma w nich śluzu tylko konsystencja taka ... no nie wiem jak to wytłumaczyć i lekarz powiedział że wszystko jest ok. Staram się obserwować małego ale nie widze nic niepokojącego :)

Ja juz mam prezent dla mojego M. na walentynki - pochwalę się Wam 14 lutego :-)
oj ja chyba się domyślam co to za "prezent" ;-)

A co jeżeli u mnie żłobka nie ma?
.
no generalnie, chodzi o jakąś nagłą niespodziewaną przyczyne, właśnie zamknięcie żłobka czy przedszkola gdy nagle nie ma co z dzieckiem zrobić. Zasiłki płaci zus więc nie jest skory do płacenia za "zwykłe" siedzenie w domu :/

A wiecie dziewczyny ja tak sobie myślę, że nawet jakby wziąć te 60 dni opieki to potem nie daj Boże dziecko zacznie chorować i co L4 już się nie należy, wtedy albo trzeba na siebie kombinować, albo nie płatne. Chyba, że się na wychowawczy potem pójdzie, ale, aż takim znawcą nie jestem. Muszę kadrówki podpytać, bo w zusie to się nic dowiedzieć nie można hi,hi.
dokładnie tak jest, jeśli wykorzysta się całe przysługujące 60 dni to jak naprawde bedziesz w potrzebie to musisz inaczej kombinować bo za to ci już nie zapłacą tzn samo zwolnienie możesz wziąć i usprawiedliwa ci to nieobecność w pracy ale wszystko co bedzie powyżej 60 dni będzie niepłatne :/

strip,
ciesze się razem z tobą z tej kupki :-Da co do tych problemów to ja się nie znam i nie jestem ekspertem, ale zgadzam się z loliszą, że albo twój pokarm jest tak super przyswajalny albo mały przyzwyczaił się że coś mu pomaga zrobić kupke :/ Ja się nie martwie jak kupki nie ma kilka dni nawet do tygodnia bo wiem że na mleku matki tak może być :) Trzymam kciuki, żebyś już się nie musiała martwić!

sparrow
, kope lat ;-) fajnie, że jesteś :-)

ale sie rozpisałam ;) lece bo pora karmienia i synek głośno mi to przypomina :wściekła/y:
 
mala mi i inne dziewczyny do których dochodzą ulotki kaufland - proszę Was dawajcie znać jakby znowu była taka super promocja na pampersy jak jest teraz, bo ja nie mam :-( a dzisiaj przed moim tatą wykupiono ostatnie paczki czwórek :-(
 
hej laseczki
Mały spi wic mam chwile czasu Was poczytać:)
Natolinko a jaka jest promocja w kauflandzie?
 
reklama
stripMYmind jak sie ciesze!!!
sparrow
no nareszcie, martwilysmy sie
lolisza zazdroszcze wsi,
emila ja uzwyam hippa kosetykow, co za kupony masz, bo moze sie usmiechne :)

u nas nieciekwie, maly drze ryjka, ze az dostal chrypy, dzwonilam do pediatry, mamy psikac tantum verde, mierzyc temp, zrobic badanie moczu i poczekac, bo jak cos sie wykluje to za 2/3 dni
a w srode szczepienie.... wiec mam nadzieje, ze sie nie wykluje
a i sluz w kupie
 
Do góry