reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja lampke wina to czesto pije, ale po wieczornym karmieniu, bo wtedy od 8 przerwa do 2-3. A dzis Mala przespala od 20- do 6 rano!! szok. A tylko na cycku jedziemy :)
REN- ja juz nie pamietam jak mala byla krewetką- maluszkiem kilkudniowym- wydaje mi się,ze teraz jest juz taka duża....

a ja zrobilam sernik nie dietetyczny na zimno- sklad ser, bita smietana, goraca biala czekolada, Tomberone - wsszytsko zmiksowane - Błogostan :))))
U nas dzis ciemno, deszczowo, blee
 
Kochana, nasza Justynka bardzo wrazliwa jest. A jak opisujesz to co teraz masz z Łukaszkiem, to wypisz - wymaluj Justyna po szczepieniu! Justyna ma tak, że po kłuciu nawet jak ją całuję, głaskam czy dotykam w ogóle, to od samego dotyku płacze i się rozżala nad sobą! Jakby sobie wszystko przypominała i łka tak jakby udawała... Dziwne to ale zawsze tak ma. W ogóle wrażliwe dziecko się nam trafiło, ale jakoś już nauczyłam się ją uspakajać. A na to co Łukaszek pokazuje jest jedna rada (z moich obserwacji Justyny)- utulić jak długo chce dziecko i tyle! Jutro będzie spokój :-)

Mój Łukasz wychodzi na to że też jest bardzo wrażliwy. W nocy też była taka sytuacja że przez sen jakby popłakiwał, żalił się,ale nocka zaliczona do udanych bo jak mały zasnął to pospał do 9 :)

kasia, doris, natolin, rysia85, martabartosz, iduś, onesmile, malutka80 dziękuje Wam za wsparcie i cenne rady!! Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam:-).

Tak więc jak już pisałam nocka minęła dobrze, spaliśmy wszyscy. Mały zasnął do pół godziny od mojego postu wieczornego, a wiecie jak zasnął? Daliśmy go do fotelika samochodowego i w mig się uspokoił a potem zaraz odpłynął i przenieśliśmy do łóżeczka. Potem otworzył na chwilkę oczka, popatrzył na nas i poszedł dalej spać:-).
Najgorsza to jest ta bezradność bo nie wiadomo jak pomóc dzieciaczkowi, jak Łukasz płacze w dzień to ja mniej więcej wiem o co chodzi i wystarczy zmienić miejsce, zainteresować go czymś nowym, przebrać pieluchę czy nakarmić i jest dobrze a wczoraj to była jakaś masakra. Aż boję się kolejnego szczepienia które mamy za 2 tygodnie gdyż dostanie trzeci zastrzyk jeszcze bo lekarz nie chciał go tak dużo razy kłuć.

Wczoraj w ogóle był podły dzień, mąż zapomniał o imieninkach, szczepienie małego i jak padłam do łóżka to zasnęłam od razu.

malutka80 wszystkiego naj z okazji 3 mięsiecy Bartusia:-).
ren- gratuluje córeczki i życzę szczęśliwego rozwiązania.

U nas też dzisiaj szaro i ponuro , to też sprawia że nastrój nie najlepszy...
 
Witam się z ranka:-)
Miłoszek dzisiaj w nocy często się budził i chyba ostatnią rzeczą na jaką miał ochotę był sen dlatego standardowo witam się z nad kubka kawy dzięki której dzisiaj jakoś funkcjonuje:-)Już nie mogę się doczekać aż zaraz przyjedzie moja babcia i zajmie się wnuczkiem a ja odpoczne:-)
dziewczyny poleci któraś jakiś ekspres ciśnieniowy? chodzi, żeby też cappucino robił ;-)
Ida coś mówiłaś o krups, widzę takie na allegro i może się skuszę
Fajne ekspressy są z tchibo i robią cappucino:
Cafissimo Gold w Tchibo a to kilka słów o niej Tchibo Cafissimo - nie cena świadczy o ekspresie | KawoManiak:-)

Ren chociaż się nie znamy to chciałabym Ci pogratulować poznania płci i cieszę się razem z Tobą że już niedługo będziesz w swoich ramionach tulić małą córeczkę:-)
Malutka80 Tobie gratuluje suwaczka a Bartusiowi ukończenia 3 miesięcy:-)
Przylaszczka narobiłaś mi wielką ochotę na taki sernik na zimno-PYCHOTA:-)
Mała_mi cieszę się że noc Łukaszkowi przebiegła spokojnie:-)

A jeśli chodzi o alkohol to ja też od czasu do czasu skuszę się na lampkę winka domowej roboty,na piwo karmi a czasami także na redsa czy desperadosa,ale wszystko w granicach rozsądku bo też karmię piersią:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Wam

ren wszystkiego dobrego dla Ciebie i córci.

malutka gratuluje suwaczka

co do alkoholu to ja tez czasem wypiję lampkę wina czerwonego , ale chętnie napilabym sie desperadosa. Tyle ,ze pomijając alkohol to do tego jeszcze gazowane , a tego póki co się wystrzegam.
U nas noc minela kiepsko. Tej nocy mój starszy syn zle sie czul.... zwykla niestrawnosc , ale u dziecko to masakra. Termofor, masowanie brzucha i w efekcie czuwanie do 2-giej w nocy , az do pobudki Doriana na karmienie. No i sie nie wyspałam. Teraz juz jestesmy po sniadanku, a ja zaraz zbieram się bo przywozę moja kochaną babcię do mnie.
Zyczę zatem milego dnia i do poczytania-napisania popołudniu.
 
Ja zarówno ślub miałam w innej parafii (ani w parafii mojej ani w męża!) jak i chrzest. Fakt, ze na ślub potrzeba pozwolenia, za to na chrzest - nic nie trzeba. Idziesz, prosisz o chrzest, przynosisz jakieś zaświadczenia jeśli chcą (u mnie poprosili TYLKO o dane rodziców, rodziców chrzestnych i akt urodzenia - wszystko wysłałam jednym smsem!) - a po chrzcie dziecko zostaje zapisane w księgi. I tyle.
W parafiach, które ja znam wymagane są stosowne zgody. Natomiast rodzice chrzestni muszą 14 dni przed chrztem przedstawić zaświadczenie ze swojej parafii, że mogą być chrzestnymi. A przed chrztem dostają jeszcze karteczki do spowiedzi.

Ren gratulacje, spokojnej końcówki, fajne "trójkowe" suwaczki masz :-)
 
Ren gratuluję poznania płci:tak:. A imię już wybrane?
Dziekuje :-) a imie wybralismy Natalia :-)
Ren kochana gratuluję zdrowej córci. Jeszcze troszkę ponad miesiąc i będziesz tuliła swój skarb w ramionach. Troszeczkę ci zazdroszczę bo z rozrzewnieniem wspominam ten czas kiedy mój Bartuś był w brzuchu.
Dziekuje bardzo :) oj chyba kazdej pozniej brakuje tych kuskancow od dzieciatka ;-)
i sto lat Bartusiowi :-)
ren gratuluję córeczki
Dziekuje :-) i pozdrawiam ;-)

REN- ja juz nie pamietam jak mala byla krewetką- maluszkiem kilkudniowym- wydaje mi się,ze teraz jest juz taka duża....
Dzieci szybko podrastaja ;-)
ren- gratuluje córeczki i życzę szczęśliwego rozwiązania.
Dziekuje bardzo:-)
Ren chociaż się nie znamy to chciałabym Ci pogratulować poznania płci i cieszę się razem z Tobą że już niedługo będziesz w swoich ramionach tulić małą córeczkę:-)
Dziekuje bardzo :) bardzo fajny masz nick ;)
ren wszystkiego dobrego dla Ciebie i córci.
Dziekuje :-)
Ren gratulacje, spokojnej końcówki, fajne "trójkowe" suwaczki masz :-)
Dziekuje :-) no dzis suwaczek fajnie wyglada i chyba czas zaczac szykowac juz wszystko dla dzidzi :blink: ale ten czas leci

pozdrawiam i zycze milych dni :happy2:
 
hej kobietki witam z rana,
Ida życzę aby z córeczką było wszytko dobrze, zdrówka
dawidowe- wszytko się jakoś ułoży,przeprosisz a mąż będzie jeszcze dumny że to nie on przepraszał tym razem
Ren gratuluje córeczki i życzę szybkiego porodu aby szybciutko była z Tobą,
malutka80-gratulacje dla Bartusia od Bartusia z okazji 3 m-cy
mała mi- super że Łukaszkowi udało się zasnąć i przespał nockę, dziś już na pewno będzie lepiej

ja dziś miałam super nockę, co prawda Bartek usnął przed 24 dopiero ale nie marudził tylko śmiał się, śpiewał aż w końcu padł a dziś wstał z uśmiechem o 9.25 :-)
tydzień temu zamówiłam kubki ze zdjęciem na dzień babci i dziadka i dopiero dziś dostałam maila że wysłali, ciekawa jestem czy zdążą dojść, niby priorytetem powinni zdążyć, opcji kuriera nie mieli bo tak miałabym pewność że jutro będą, jak nie dojdą to nie wiem co zrobię
ja zabieram się za ubieranie, ścielenie łóżka itp bo jestem jeszcze w piżamie, miłego dzionka
 
reklama
ren gratulacje :-)
rysia poczytam zaraz o ekspresie - dziękuję!
my nadal przeziębieni... tzn synuś ma niby tylko katar, ale ile to zamierza trwać??? :-( ja czuję się ogólnie kiepsko plus katar i ból gardła, ech...
obejrzałam ekspres, super, ale chyba wolałabym, żeby nie był na kapsułki... polecicie coś??
 
Ostatnia edycja:
Do góry