reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
DOBRANOCKA wapno jest w syropku o smaku bananowym (Sanosvit) - 2ml 3x dziennie i mała cmoka jak je:) wszytkie leki po wizycie u pediatry i dzis podaje ostatni dzień, tylko wit C chyba bede podawac jej raz dziennie tak profilaktycznie
RYSIA ślicznie urządzony salon, cieplutko i przytulnie no i te tulipany:)
 
cześć dziewczyny,
kilka dni mnie nie było, mój synek normalnie oszalał chyba, w dzień nie śpi wogóle, ok 14 zaczyna być zmęczony i się męczy, nie może usnąć, przyśnie na 10-15 minut i budzi się z krzykiem, męczy się ze zmęczenia i poradzić sobie nie może, marudzi,przysypia na moment, krzyczy i tak już od paru dni, dziś usnął dopiero o 23 a w dzień spał może łącznie godzinkę,a do południa jest wesoły, śmieje się, gaworzy, interesuje się już wszystkim dookoła i tv oczywiśnie, czy Wasze maluszki też tak mają?

23 planuje chrzciny (o ile dojdą do skutku bo w kościele robią jakieś dziwne problemy co do chrzestnego a ja innego sobie nie wyobrażam:-(-o tym o szkoda gadać bo ryczeć mi się chce i niewiem czy nie będę szukała innego kościoła) ale jeżeli się odbędzie to czy Bartek będzie spokojny aż się boję (krzyk ma dnośny-podobno to rodzine) bo u mnie chrzty są późno o 14 dopiero

Rysia85- śiczny salon:-)
Magnolia-Witaj:-)
 
Ostatnia edycja:
Magnolia witaj
Rysia przecież Twój salon toż dzieło sztuki :). Bardzo mi sie podoba .
I wszystkim chorym maluszkom zdrówka.
U nas chyba wszystko dobrze. Jutro wyjezdzam na tydzien do mamy wiec pewnie bede rzadziej, ale postaram sie bywac :). BB to uzaleznienie choc czasem nie mam czasu zeby wejsc to i tak o Was mysle :)
 
Hej dziewczynki! Obudziłam się dzisiaj z bólem głowy i,jak na razie, ten ból nie minął. Wzięłam już tabletkę,zobaczymy,jak będzie później:-(.

Rysia super salon:tak:.
 
Hej:-)
Nie zapeszając mój syn ostatnio śpi coraz lepiej. Zazwyczaj od 23 do 10 (z dwoma pobudkami tylko na karmienie) i dzięki temu doceniam takie poranki jak dzisiaj...jestem wypoczęta,już ubrana,dom ogarnięty,pranie zrobione, dziecie przebrane i nakarmione śpi dalej a ja oglądam ddtvn i piję kawkę:-)
Dziewczyny cieszę się że podoba Wam się mój salon bo fajnie jest usłyszeć że nie jest tak źle:-)

Emilab życzę by głowa szybko przestała Cię boleć:-)

Miłego dnia wszystkim forumowym Mamusiom!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam sie i ja z rana i co zamiast sie pakowac, to siedze na forum heheh. I jak zwykle czegos nie zabiore, bo zwlekam i zwlekam a potem sie w pospiechu pakuje.
Rysia ale mi zrobilas ochote ta kawusia tez lece robic.
Emilab trzymam kciuki zeby bol glowy przeszedł.
 
Do góry