reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Zamarzłam dzisiaj. Ale przynajmniej akumulator w samochodzie żyje. Musiałam przywieźć do nas mechanika z serwisu, bo auto było totalnie kaput. Skończyło się na pożyczce i zakupie nowego aku. No cóż, u mnie bez samochodu jak bez ręki, niestety.
 
reklama
kurde źle wkleiłam suwak:-)

pozdrawiam;-)


monique sorki, ale dlaczego Ty wklejasz suwaczki do każdego postu? Nie prościej byłoby Ci ustawić sobie sygnaturę w profilu?

Pochwalę się, bo dostałam dziś od męża serduszko ze złota tak +/- 2,5x3cm z grawerem. Na jednej stronie wygrawerowane jest imię męża z datą ślubu, a na drugiej imię Synka z datą urodzenia :-) Wzruszyłam się :-)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co... jak u was ze spacerami? Ja mam wieczną walkę z moją mamą która dostaje dosłownie szału gdy chcę wziąć małego na spacer- "bo jest za zimno". Nawet parę tygodni temu gdy była jeszcze na prawdę fajna pogoda to nie dała wyjść...
I tym sposobem Adaś ma miesiąc a na spacerze był 3 razy! :/
Chciałam go przyzwyczaić do niskich temperatur, a teraz boję się że będzie chorował bo siedzi ciągle w ciepłym mieszkaniu...
I teraz gdy jest tak cholernie zimno, to faktycznie strach z nim wyjść...

Przez nią i te ciągłe kłótnie o wszystko jestem ciągle zdenerwowana... gdybym tylko miała się gdzie przeprowadzić...
 
Ostatnia edycja:
Witam się, dziś debiutuję w roli matki :-) Pierwszy raz zostałam z Artkiem sama :-)
Mężuś wrócił już do pracy po urlopie. Chyba dam radę :baffled:;-)

P.S. Coś wcisnęłam i mam powiększone literki na forum, jak to cofnąć?
 
witajcie!
u nas tez nocka spokojna, moze nie tak dobrze jak u ciebie moni, ale nie narzekam:) teraz toczy siewalka ze zmeczeniem, ale babcia sie tym zajela :p
Ja wciaz u rodzicow , boje sie wracac, dzis maja byc sniezne zamiecie, jutro mgly.. Albo sie spreze i dzisiaj wyrusze albo przezimuje do weekendu i Nelson nas stad zabierze.No bo caly tydzien jestesmy tu bez niego. Tato zostal w domu by sie uczyc:)) po kilku latach przerwy wrocil na studia:) W Portugalii:) Bogu dzieki za internet:) Musi nadrobic jakies roznice programowe i prace napisac, by moc w polsce robic uprawnienia inzynierskie. Wiec teraz oboje mimo 30-stki jestesmy studentami-ja robie specke a on swoje inzynierskie tytuly:))

A do Wroclawia wracac juz chce bardzo i z rozsadku i strachu o mala tu siedze. Chcialabym sie juz wybrac do sklepu po zakupy swiateczne tzn.prezenty. Bo czas ucieka i za chwile Swieta!! Pomyslow oczywiscie brak.. A wy co planujecie dla najblizszych na prezenty? MOze by utworzyc nowy watek w tym temacie?:))
 
ja zamówię dla wszystkich na empikfoto albo superfoto kubki ze zdjęciem Dziuba - no i jakiś drobiazg do tego. książka, albo coś.
 
Ja dziś idę szaleć z zakupami świątecznymi do sklepów. Dziadkowie zostają z małą, mleko już odciągnęłam, nakarmię przed wyjściem i mam spokój na 6h :)
Tak z innej beczki, moje dziecię zaczęło się ślinić - to ma coś wspólnego z pleśniawkami?powinnam ich poszukać w buźce?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sivle - ja w październiku to ciedziennie maszerowałam na spacerki,w listopadzie to jak pogoda dopisywała,a teraz to już za bardzo nie wychodzę,bo za zimno. Ostatnio mały był na spacerze w niedzielę jak jeszcze nie było tak dużego mrozu.

Ja też nie mam pojęcia co pokupywać na prezenty...
 
Do góry