reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hmm... szkoda Monisi że przez takie coś doszło do zagrożenia ciąży, ale ją jestem w stanie zrozumieć bo to kobieta i jeszcze w ciąży-to wpływa na to że różne wydarzenia bardzo szybko budzą w nas skrajne emocje-ale Ty jako facet nie powinieneś pisać że nie chce Ci się żyć, powinieneś właśnie, Ty jako jej partner, dać poczucie bezpieczeństwa, żeby wiedziała że przy Tobie nic jej nie grozi, a temu typkowi właśnie powiedzieć parę dosadnych słów tak jak to moje poprzedniczki napisały.
 
reklama
Ladygab mi własnie o chodziło o środki z ibuprofenem (ibum, ibufen, ibpupron, nurofen), że u nas lekarze nie polecają dla dzieci poniżej 12 kg, uważają że nerki malutkich dzieci nie są jeszcze do końca sprawne na tyle, żeby zmetabolizować tak silną substancję, ale tak jak w Twoim przypadku są dzieci, które na paracetamol nie reagują, dlatego też jakby co mam zamiar zaczynac od paracetamolu ale nurofen też kupie awaryjnie żeby po nocy np po aptekach nie latać jakby się okazało że mały paraceatmol olewa (odpukać...). Witaminy od 7-8 dnia, ale ja wole mieć je kupione przed narodzinami bo potem moge nie mieć czasu/ochoty na wypad do apteki.

Nina masz racje ze w takiej sytuacji facet powinien tupnąć nogą i sprawę załatwić, przez jakiś czas odbierać za dziewczyne telefony i powiedzieć to i owo to może zadziała. W ciązy faktycznie nasza podatność na stres się zmniejsza i łatwo nas zdenerwować.
 
Witam was wszystkich po długiej przerwie,

Mój lekarz położył mnie na parę dni do szpitala, bo miałam bardzo złe wyniki badań ale już jest lepiej. Ja wam powiem że czytając ostatnie posty kompletnie nie myślałam o apteczce dla dziecka :( i nie wiem co tam trzeba przygotować. Pomimo ze nie jest to moja pierwsza ciąża to i tak nic nie wiem jakie witaminy i od którego momentu się podaje. Ja z wyprawki mam dopiero parę ubranek dla dziecka ale zaczynamy teraz po wywiezieniu młodego na wakacje do babci odświerzanie mieszkania aby na przyjęcie maleństwa wszystko było gotowe. I jak już skończymy i posprzątamy wtedy wszystko zacznę szykować, bo jednak teraz by się ubrudziło.
Nina i lolisza trzymajcie się i trzymam kciuki aby wszystko było w porządku
Pozdrawiam wszystkich
 
Telefony potrafią faktycznie uprzykrzyć życie, ja w pracy miałam taką sytuację, że dzwoni telefon, a mamy centralę +zwykły i komórka. Odbieram i słyszę K.... i itp, tylko osły zadzwoniły na centralę gdzie numer telefonu się wyświetlił to go zapisałam jak drugi raz zadzwonił. Dzwonię tam i mówię, że jak jeszcze raz tak się zachowają, a wiem z kim mam do czynienia. Zwątpili he he ale to były dzieciaki którym się nudziło. Ale może to uprzykrzyć życie niestety.


A ja zdycham przez te upały, siły nie mam żeby cokolwiek robić. Nawet jeść mi się nie chcę i płatki z mlekiem zajadam.:) Niech spadnie deszcz albo burza będzie to od razu będzie lepiej:)
 
hej dziewczyny
widze, ze z watku szpitalnego przeszlysmy na kryminalny wrecz. monika/dawid nie wiem jak policja moze umywac rece, to sa grozby karalne i jako takie podlegaja karze. nie wiem czy podawanie tego nr na forum i proszenie nas o wysylanie mu smsow cos rozwiaze, moze tylko sprawe skomplikowac, bo wyjdzie na to, ze to ty go nekasz. a w dodatku koles bedzie miec dowod.ladygab ma racje, zablokuj nr albo zmien.
nina dobrze, ze u ciebie troche lepiej. trzymamy kciuki za dalsza poprawe :)
 
Witam sie z rana przy sniadanku:-)

jak sie czuja nasze lezace dziewczynki???

Lolisza-a mi wlasnie lekarz ze szpitala kazal kupic cos na ibuprofenie, jak mala miala okolo5 m-cy dostala pierwszy raz goraczki oczywiscie w piatek wieczor, co by pediatry nie uswiadczyc, wiec poszlismy do szpitala i wlasnie ibuprofen kazal podawac. Dla mnie ten lek to jest jakis cud, te wszytskie tabsy dla doroslych moga sie schowac, jak mi cos dolega (nie mowie o ciazy), to sobie lykam tego ibumu i odrazu lepiej jest M to samo:tak:

Uska- to sie ciesze ze wyniki si epolepszyly i wrocilas do domku, ja tez dla dzidzi nic jeszcze ni eprzygotowuje, zaczne w sierpniu, albo zajme sie ubrankami samymi od przyszego tygodnia
 
Hej dziewczynki. Mi też się nic nie chce a właściwie to mi się płakać chce. Jestem załamana kursem franka. Kiedy rozmawialiśmy z kupującym to byliśmy na zero. Byliśmy przygotowani dopłacić 5-10 tys ale na dzień dzisiejszy to już jest 25 tys wiec kasa którą mamy na remont przepadnie. A tam chata rozgrzebana. Żyć się odechciewa :-( Żyjemy w popier... kraju w którym bubki które dorwały się do władzy mają w d... zwykłych ludzi. Nie rozumiem jak mogą z tym nic nie robić. Chyba naprawdę trzeba zacząć kraść bo nie widzę innego wyjścia.
 
reklama
malutka80 nie stresuj się, wiem, że jest Ci ciężko ale pamiętaj, że maluszek odczuwa Twoje nastroje :*

Trzymajcie kciuki proszę, dziś o 14.15 wizyta z usg :) Buziak!
 
Do góry