reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Zadzwoniłam dzisiaj do szpitala, w którym mam zamiar urodzić naszego Dziubaska, żeby zasięgnąć kilku informacji. Bardzo zdziwiłam się gdy Pani z oddziału położniczego powiedziała, że poród rodzinny jest całkowicie bezpłatny i znieczulenie zewnątrzoponowe także podawane jest bezpłatnie. Jakoś za kolorowo mi to wygląda. Myślicie, że to możliwe??
 
reklama
hej Dziewczyny, właśnie wróciłam z usg w 12 tc i wszystko suuuuuuuuuuper. Postanowiłam to uczcić body dla Okruszka z napisem "moi rodzice nie potrzebują snu" :-).

Właściwie całą wyprawkę mam już upatrzoną (ciąża zagrożona, więc jakby coś mąż wie, z czym go wpuszczę do domu :-)) teraz tylko karmić świnkę skarbonkę i czekać na Okruszka :-).
 
witam koleżanki!!!!!!ostatnio nie zagladam...mam problemy w domu-tzn problemy sa ze mna-mam straszne ataki zlosci nie wiem co mi jest:angry:
tak poza tym to za tydzien w czwartek mam dopiero genetyczne...boje sie strasznie ze bedzie cos nie tak:no: a tak no to wszystko po staremu...
kupujecie juz jakies ciuszki dla maluszka????ja kiedys w ciucholandzie kupilam sliczny(nowy z metka) kombinezon od 0-3m. tylko jest rozowy..wiec raczej na dziopke.ale ze nie wiem co bedzie to narazie biore jak mi sie cos spodoba!a jak tam u was z zakupami?
Czesc Iwcia zastanawiałam sie dlaczego znikłaś, nie denerwuj sie ja genetyczne mam dopiero między 20 a 25 kwietnia.
 
hej
ja tez bylam u lekarza dzis
oczywiscie dostalam antybiotyk
mialam badanie moczu 22marca...i przyslali mi wynik, ze mam bakterie w moczu i ze mam isc do lekarza...z tym listem po antybiotyk
dostalam niby bezpieczny antybiotyk na ciaze-amoxiciline...
ale...bralam na poczatku ciazy-w lutym- 5 dni ten sam antybiotyk-bo mielismy grype i nie wiedzialam, wtedy ze juz bylam w ciazy i kurde martwie sie ze drugi raz w ciazy mam to swinstwo brac
czekam na tel od lekarza bo chce poprosic o jeszcze jeden wynik moczu bo moze przeszlo?
bo podejrzewam ze bylam po tym przeziebieniu dlatego tak wyszlo w moczu
no zobaczymy co powie

Kasiaa skad wiesz juz ze to chlopaczek...kiedy bylas na usg????

agrafa...wy mowicie okruszka...a moj synek nazwal dzidzie KRUSZYNKA i tak juz zostala kruszynka ;-)
a ostatnio wlasnie sie smialam do niego a moze to Okruszek?
 
Miałam USG kilka dni temu i tak mówiła ginekolog.
A też wiem bo tak mówi moja teściowa a ona nigdy się jescze nie pomyliła nawet jak lekarze mówili szfagierce całą ciąże aż do porodu że bedzie chłopiec a ona że dziweczynka i ku zaszkoczeniu wszystkim to teściowa miała racie. Mówi że widzi po wyglądzie.
Więc będzie Mateuszek i juz nie moge się doczekać
 
mam nadzieje, ze tez sie dowiem na nastepnym usg dobre wiesci i czy to babeczka czy facecik...ale to dopiero 27maja...wiec musze cierpliwie czekac
 
Hej dziewczynki,

Ja tylko na chwilkę, bo zaraz ruszam w podróż do domku. Obejrzę sobie nareszcie, jakie są efekty remontu pokoju, który mój mąż robił przez ostatnie kilka dni z bratem.

Poza tym jutro mam wizytę z USG - please, trzymajcie mocno kciuki, żeby wszystko było OK :)

Witam wszystkie nowe mamusie!
 
reklama
Do góry