reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kassiaa dzięki za info. Ja w takim razie wypytam tego mojego gina , bo owszem usg mam co wizyte i to bardzo dokładne , ale o prenatalnym nic nie wspominał:confused:.
Jak tam wogóle sie dzis macie? Bo ja mam dołka i jakos nie mam pomysła jak go zakopać:baffled:.
Wczoraj wieczorem mialam jakies złe chwile i pokłóciłam się z moim ukochanym i teraz jest niemiło. Ja tu w pracy , całkiem bez humoru i energii.... nawet nie mam ochoty nic jesc , a sniadanie zjadłam na siłę i to tylko ze względu na maleństwo. Ah do dupy:no:.
Sarisa bardzo mi przykro z powodu koleżanki, to straszne ,gdy taka młoda kobieta umiera i zostawia małe dzieci. Bardzo , bardzo przykre :no::no:.

A u Was jak dzisiaj? może ktoś rzuci jakis dowcip co by się weselej zrobiło?!
W każdym razie życze lepszego samopoczucia niż moje :-(
 
reklama
dowcip dnia he: jaki jest najlepszy prezent dla tesciowej ?? wycieczka w jedna strone do czarnobyla :D:D.a tak pozatym to witam wszytskie nowe mamusie .ja dzis ide na usg genetyczne .miłego dnia kobity .
 
witam

doris sorki,ale nie rozśmieszę żadnym dowcipem bo u mnie ciężko z pamięcią niestety a i nastrój nie do końca rewelacyjny. Wiem o czym mówisz ja znów mam moment wyciszenia więc postanowiłam,że będę go pielęgnować coby małżonek moją ciążę przeżył:-). Ja zmieniam gina, wizytę mam 6-tego kwietnia i też zapytam o USG genetyczne. Tak sobie zdałam sprawę,że w maju kończę 33lata a to moje pierwsze dziecko. Dobrze byc na takim forum zawsze człowiek trochę się dokształci.

 
dorisday2512 nie ma za co :)

monique1977 ja nie wiem dokładnie ale to USG robis się chyba w pierwszym trymestrze więc jak dopiero się umówiesz na nie 6 kwietnia to chyba będzie troche późnio... Ale okładnie nie wiem tyle mi ginekolog mówiła ;)
 
Hejka mnie też to USG prenetalne zlecił lekarz i tak jak Tobie Kassia powiedział że je się robi w pierwszym trymestrze
A ja dzisiaj wstałam o trzeciej rano żeby zjeść, taki mnie głodek obudził.:-)
Uanego dzionka wszystkim życzę ;-)
 
Dziewczyny, glowy do gory!!:-)
Jestescie mlode i piekne, a przede wszystkim ZDROWE! Wasze fasolki pieknie rosna! A do tego sloneczko wyszlo i zaprosilo do nas wiosne:tak: Takze raz dwa wyrzucamy wszystkie smutki i dasy i wymieniamy je na pogodny nastroj!:-) Noo....tak lepiej:tak:

ja dzisiaj wlasnie postanowilam wlaczyc sobie optymistyczne nastawienie i jak na razie dziala;-)
czego i wam zycze!

Ida Sierpniowa - dziekuje!

siva211 - daj znac, jak bylo na wizycie . No i czekamy na fotki malenstwa:happy2:
 
U mnie errorów w mózgu część dalsza: dzisiaj śniło mi się, że muszę prowadzić skład złożony z 1 konia i 2 wozów. Niby nic, ale jak mi kazali wycofać w wąskiej uliczce, a koń się zaplątał w linki i położył się na ziemi, to mnie zimny pot oblał. Myślałam, że zwierza zabiłam.
 
a ja we snie dzis dom na mieszkanie zamienilama...dom moich rodzicow mieszkanie dziadkow...bylam ja rodzice, dziadkowie...i mieszne to bylo

ale humoru nie mam
tez mnie jaki dol dopadl mimo ze wiosna na dworze...lonce swieci
jutro moj synek do moich rodzicow do Polski na miesiac jedzie ...pierwszy raz beze mnie...buuu a ja cale dnie bede sama w domu

bylam u poloznej wczoraj usg bede miala za jakies 2 tyg nie wiem jakie ale tez sprawdzaja na downa itd...wiec to to tak???
 
reklama
Do góry