reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam.wieczornie.mały zasnął, ja szybko posprzątałam,mąż na rybach a ja idę na drinka do siostry męża i to aż do drugiego pokoju:-D także jakby coś to będę miała blisko hehe(żarcik) a tak poważnie usłyszę Kamisia w razie W:sorry:
Sariska kiedyś urodzisz napewno,no ale fajnie dzidziuś waży:happy:
Ragna mi też podmienili ale cóż kocham jak swoje:laugh2::sorry:
pozdrawiam resztę i miłego weekendu życzę ;**
 
reklama
Bry na wieczór,Lenka śpi a ja siedzę wkur.... bo normalnie ciśnienie mi poszło o milion do góry,człowiek zrobi dziecku piaskownice a takie kur.. małe ci ją zniszczą bo się rowerem uczą jeździć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ikaa, też bym się wkurzyła? A wiesz, kto zniszczył tę piaskownicę? Ja bym chyba się przeszła do rodziców, choć nie wiesz, z czym się możesz u nich spotkać... Współczuję.
A moja zasnęła jakieś 10 min temu i wreszcie mogłam otworzyć sobie piwo...
Troszkę popracuję i wyłączam kompa.
Dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
ragna wiem kto to zrobil bo mój ojciec to widział,dzisiaj moja mama zaczepiła ich matkę to ona nic nie wie(już w to wierze) bo jej facet z nimi wtedy był(a ojciec widział jak po tym spierd... do domu)i ona się go spyta,a ja jak ją zobaczę to się jej spytam czy się dowiedziała i zobaczymi co mi powie.Z tego co wiem bo oni od niedawna mieszkają u nas w bloku ta tam gdzie poprzednio mieszkali to co chwilę policja była bo awantury jakieś i co tylko.Tu narazie jest spokój ale jak długo?
Dobranoc spokojnej nocki.
 
To ja stukam się z wami kieliszkiem wina, po ciężkim dniu.
Oliwii wcale nie lepiej... a mnie już to jej przeziębienie/choroba dobija.
A pobudkę miałam 4.40 z tekstem daj mi mlecio, jak skończyła wywaliła smoka i stwierdziła, że spać nie chce.
Więc mnie ciśnienie na 200 skoczyło, mówię jej - połóż się, wymieniam kto śpi, że jest jeszcze nocka (to nic że słońce przez rolety wpada do pokoju - ale to się wytnie). Położyła się, więc ja też, podglądała jednym okiem czy patrzę na nią ale starałam się nie zwracać na nią uwagi i pomogło - zasnęła i obudziła mnie o 7.
Dawidowe, Ragna, Alicja ja też lubię burze :-)
Alicja a jak nauka? bo pewnie przeoczyłam ten fakt :/
Dawidowe Laura też tak pomidory lubi jak Ty?
Sarisa to super że u Ciebie wszystko ok, że z dzieciątkiem też wszystko dobrze, a Ty nawet jak byś nie miała tego wyszywania itd. to i tak byś sobie jakieś inne zajęcie znalazła.
Baśka miłego wieczorku.
Ragna podobało się Hanii w zoo???
Ika kto zniszczył tą piaskownicę ???
Kroma, Wioli, Ida co u Was???
 
Ostatnia edycja:
Ika wiesz dzieciaki, dzieciakami ale rodzice nie uczą szacunku do rzeczy, i często się zdarza, że coś zepsują, zniszczą itd...A potem głupio się dziwią "moje dziecko? To niemożliwe !!!" Szkoda :-(
 
Ostatnia edycja:
heja:) zanim zaczne skrobac o koncercie to najwazniejsze:

LEANE NIE JE PIECZAREK, wyjelam tylko miesko troszke cebulki z tym sosem, moze jakis okruszek tam wpadl ale jako tako nie jadla peiczarek bo sie boje jej dawac.

a co do koncertu: STRACILAM GLOS!!!!!!!!!!!!! w robocie mieli ubaw bo mnei ledwo slychac tak piszcze cieniutko a nie mowie.

koncert cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rpzezylam niczego takiego nigdy!!!!!!!!! od sceny 20 metrow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowny show!!!!!!!!!!!!!!!!! dorwalam krzyz wiesior taki sam jak ma Johnny, z jego wygrawerowanym autografem!:))))))))))))))) na zamknety zaraz pozgrywam fotki i filmiki!:)))))))))))))))))))))))))))))))) matkoooooo to sie nie da opisac!:))))))))))
 
reklama
Ja juz w pokoju zaraz się kładę :sorry: dziulka dziękuję ze napisałaś o tych pieczarkach bo ja małemu też nie daję i nawet nie myślałam o nich tylko jak czytałam ten przepis to dało mi do myślenia:zawstydzona/y: fajnie że udał się wypad na koncert:tak: ikaa współczuję ,mojemu nie dawno basen zniszczyli:angry::crazy::no::wściekła/y: i jak tu potem się nie wściekać?? dziecko się cieszy a tacy mu zniszczą i nawet słowa przepraszam nie usłyszysz:baffled::angry::wściekła/y: kania ja dziś też powitałam dzień po 4 rano bo mały też zgłodniał a po godzinie zwymiotował mi łózko musiałam przebierać ale położyliśmy sie i dospał do ok.7:confused2:
 
Do góry