reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Jesteśmy po wizycie. Jakieś uczulenie nas dopadło. Na razie kazała brać zyrtec i wapno do picia. I obserwować. I na wszelko wypadek odstawić na kilka dni owoce i soki. A jeżeli nie będzie poprawy do piątku,to mam się zgłosić ponownie.

doris oby kaska była szybko... W końcu należy ci się :**


A my zwrot dostaliśmy dzisiaj:-D:-). 3 tygodnie czekałam:tak::-)

Właśnie wróciliśmy z prawie 3 godzinnego pobytu na dworze. Idę dać zupę Frankowi
 
reklama
kaniu wiesz to może ta wiosna tak na mnie działa albo to że mam tak małą powierzchnię że szybko mi się nudzi i lubię coś pozmieniać, poprzekładać żeby było inaczej i świeżo heh:-D
Ja też ostatnio o godzinie 18 jestem już padnięta i marzę żeby znaleźć się w łóżku.
emilab to oby uczelnie minęło! No i fajnie że macie już zwrot, my nadal czekamy, ale złożyliśmy 2,5tygodnia temu.

My już po spacerku. Jazda rowerkiem nie była ciekawa, ale za to pchanie rowerka tak. Potem jeszcze zaliczyliśmy plac zabaw. Podobno pogoda ma się zepsuć więc skorzystaliśmy jeszcze.
 
Mała Mi, u nas dokładnie tak samo! Justyna ma Lak Magica (żółtego), kask z Decathlonu i wygląda super, ale zamiast jeździć to pcha rowerek za kija. Mam wrażenie że kupiłam dziecku zabawkę na kiju za dwie stówy...! Plac zabaw dzisiaj też prawie godzinę zaliczyliśmy.

Się witam po dłuższej nieobecności. I idę podczytać wątek o pożegnaniu z pampersem.
 
żyjemy ale co to za zycie jak nie wiem kiedy mija czas w pracy. Jutro też nie sądze abym miała minute czasu na głupoty.
Próbek nie zaniosłam bo księżniczka nie chce robic rano za to jak ją napase na wieczór to strzeliła o 22 na spiocha i już sama nie wiem jak.
Mikrofalówka już przyszła i podłaczona. Ledwo ją z pudła wyjełam obawiajac się że sama zrobie próbke do analizy zamiast Laury :-D:-D:szok::szok::sorry2::sorry2:
 
emilia- to powodzenia w kuracji. Też lubicie spacerować, ja jak byłam to 2 godziny i wróciłam bo miałam koleżankę i dostałam @.
Mała MI- ale tylko na parę dni ma być gorzej., człowiek już ma dosyć tej zimy, wiosna przyszła nagle ciepła aż żyć się chce, a tu nam mają znowu zabrać i przyjść zimnie dni, oby święta były ładne.
Dawidowe- ważne że dałaś radę sama. Chociaż się pochwal modelem mikrofalówki co musiałaś dźwigać.
 
Hej !!!
Ika ja powiem tobie że mam zelmer duo i jest fajna sprawa z nim bo ma filtr hepa do tego do odkurzacza dają jeden pojemnik na wodę że można bezworkowo z wodą co powoduje mniejsze osiadanie kurzu i można dodawać różne olejki zapachowe i dają drugi pojemnik z workiem a właściwie dwoma i można raz tak i raz tak sobie odkurzać a do tego ten odkurzacz też dmucha :) i nie jest taki strasznie drogi.
A moja panna jak wstała o 7 tak się przespała od 9;30 do 10;15 no tak wiem przyszalała jak nie wiem a o 18;30 usnęła na siedząco...i tylko mam taką nadzieję że jutro nie wstanie o jakiejś dziwnej godzinie kiedy ja śpię... a tak pochwalić się muszę też dostałam dzisiaj pieniądze z urzędu a zaniosłam im w zębach pit jakoś na początku marca to się pospieszyli
 
witam wieczornie:) noc przespana do 9h!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wstalam do mldoej dalam butle, potem zesmy psozli dla swietego spokoju do mamy na kawe, wyszlismy z walowka, krokiety i kotlety mielone i ciasto z jablkami. na obiad u mamy mloda wsunela kotleta mielonego drobiowego i talerz makaronu. przeszczesliwe dziecko.
tak wogole to u niej BEZ PODPORKI wstala do pionu z 6-7 razy i znow zrobila kilka kroczkow:))) wrocilismy od mamy tak zeby Leane zrobila sieste w swoim lozeczku i jak ona odleciala to ja z mezem zjedlismy sobie obiad na spokojnie i potem ja odpadlam a potem on i zesmy sie obudzili o 17h. natychmiast na dwor bo upal :)))))))))) poszlismy do parku a tam.... na lawce obok nas przyszla mamusia z TROJACZKAMI!!! 3 takie same dziewczynki, zero roznicy!!!! poltora miesiac starsze od Leane. mloda jak je zobaczyla to oczoplasu dostala i pokazywala kolejno kazda z nich i mowi " bébé, bébé, bébé":)))))))) padlismy ze smiechu:))) ta mamusia tak mnie obserwowala jak szlam z Leane bo mldoa trzymala mnei doslownie za paluszka najmniejszego ale dwie rece musiala miec dla pewnosci, z tym ze udawalam ze ja trzymam i defakto szla za 1 reke:ppp pozniej ta mama sie odezwala ze nasza to lada dzien sie pusci i pojdzie jak pocisk. mowila ze z jej 3 corek tylko 1 chodzi i to mocno sie trzyma rak matki (widzialam to) doslownei kuroczwo, a dwie siedzialy w wozku i podobno jeszcze nawet nie wstaja tylko na kolankach wszedzie zasuwaja! szok!!!!!!!!!!!! 3 takie same dziewczynki a tak rozne.
po parku poszlam do mnie do sklepu bo moj genialny maz zapomnial dziecku jogurtow kupic i tam zesmy sie usmiali z Leane bo kolezanka ktora na piekarni pracuje ( jedna z dwoch) pierwszy raz widziala Leane i pochylila sie nad nia i mowi:
- i co powiesz slicznosci??
a ja do Leane mowie: ta pani robi chlebek i bagietki ktore t ak lubisz jesc:) a moje dziecko patrzy na Michelle i do niej pewna siebie:
-DAJ CHLEB!!!!!!!!!! (po franc.) ryknelismy smiechem:)))))))))))))

wieczorem po powrocie zrobilam Leane kromki z szynka to jak jej dawalam to bawila sie jedzeniem a jak odeszlam to sama jadla:) lapki cale w masle, upiprana po wlosy ale sama a jak tylko sie odwrocilam to udawala ze nie je!!!! CWANIARA!


MALA MI pisalas o weekendzie ale za malo szczegulow:/ tesciowie sap o prostu superowi ://////////// niedosc ze wykreca sie pewnei sainem w ostatnim momencie to jeszcze zadluzone mieszkanie????????, czy oni oglupieli?????????
 
Helloł :-) czwartkowe dzień dobry mówię :-p aaa co :cool: ale w sumie nie wiem co mam Wam więcej napisać. Jakoś na główny wogóle weny nie mam, (nie)stety. Ale żyję i czytam, więc strzeżcie się, bo kiedyś powrócę :*
 
Witam.U nas paskudna pogoda zimno,wietrznie i deszczowo:baffled:
Mam pytanie bo od jakiegoś czasu boli mnie brzuch tak jak na ból miesiączkowy tzn okres miałam 18marca i biore anty regularnie nie zapominajac więcn nie wiem czy to ciąża?? bo będac w ciąży też takie bóle miałam.:crazy:
 
reklama
Dzień dobry, ciężki poranek za nami ale przeżyliśmy jakoś te testy, Oliwia padła w drodze powrotnej i śpi ubrana w łóżeczku. Jak się obudzi to pewnie coś zjemy i pojedziemy na jaki spacer choć sama nie wiem, bo tak wieje że głowę urywa. Butów dla Niej nadal nie mamy, miały przyjść ale nie ma, więc pewnie odwiedzimy dziś znów jakąś galerię.
 
Do góry