reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wioli zaraz mi mąż namierzy ten film i ściągnie.
Fajnie, że siostra się zakochała, Ty to już ciocią chyba chcesz szybko zostać że jej już dzieci wróżysz :-)
 
reklama
Kania ja skończyłam na 39 dniu jakoś 4 tyg temu,może nie całe i zaczynam od 15 dnia ale codziennie będę ćwiczyć jak w 15 dniu, o tu czytałam że przy minimum co 3 dni no a ja chcę codziennie:-)

http://a6weidera.pl/co_po_skonczeniu.html

tak w ogóle to ja mam mobilizację taką że na wielkanoc wybywamy na 2 tyg bo inaczej to by mi się nie chciało nogą ruszyć

Doris ja uwielbiam slońce i chciałabym kiedyś jeszcze zamieszkać w jakimś cieplejszym klimacie
 
Renata dzięki, ja tak do 20 dnia czułam się spoko a później już zaczęło mnie to męczyć.
Jednak wrócę, bo teraz mi brakuje tego :-)
 
Hej,
Widzę, że humorki wielu z Was nie dopisują:zawstydzona/y:
Dziulka, Kania, współczuję nocki. Kania, oby ten inhalator pomógł... Już się biedna Oliwka długo męczy.
Mała Mi, jestem tego zdania, co inne dziewczyny. Nie daj sobie wmusić sukni. Niektórzy ludzie to mają naprawdę nie po kolei w głowach poukładane.
Moriam, jak nazywają się te targi?
A u nas milutko. Hania właśnie na spacerku z babcią. Ostatnia czwórka jeszcze nie wyszła, ale widzę, że wreszcie dolna dwójka się szykuje. Tylko ciekawe ile przyjdzie nam na nią zaczekać. Na imprezie wujka było miło, ale większość czasu spędzałam chodząc i biegając za Hanią, która była generalnie bardzo grzeczna. Był też synek kuzynki, który wkrótce dwa lata skończy. Straszny z niego łobuz i chyba celowo próbuje innym dzieciom krzywdę zrobić, a zabawkami jak rzucał... Masakra!!! Nie wiem, czy to taki wiek, czy taki charakter, ale nieciekawie to wyglądało. Musiałam cały czas mieć Hanię na oku, by jej krzywdy nie zrobił. W ogóle on ma 7-mies. siostrzyczkę i mają duży problem, bo on pała do niej wielką nienawiścią... Za to Hania znalazła sobie idolkę w postaci 4-letniej dziewczynki. Dotknąć się jej nie dała, bo jak ta chciała, to Hania się denerwowała, ale próbowała ją naśladować, z czego mieliśmy ubaw.
Poza tym to Hania zrobiła się strasznie uczuciowa, często przychodzi się przytulić. Tak samo czule obchodzi się ze swoimi misiami - tuli je, daje jeść, pić, drapie po brzuszku. Fakt, że w chwili wnerwa rzuca nimi na ziemię, ale na ogół bardzo je kocha. Taki mi wrażliwiec rośnie;-)
Dawidowe, i jak Laura?
 
Ostatnia edycja:
No to sięzamelduję.może wieczorem wam odpiszę bo M na nockę idzie.na razie to wszystkim kichającym,kaszlącym,pawiującymiinaczej cierpiącym życzę poprawy!
U nas spoko.a u mnie tyle że mogę się podpisać pod postem doriska, bo jedyna optymistyczna rzecz to słońce na bezchmurnym niebie.
Buziaki
 
Ragna to super, że imprezka się udała, piszesz że dwu-latek łobuz??? Moja bratanica ma już ponad 4 i zachowuje się podobnie, więc nie wiem czy to ma coś wspólnego z wiekiem. Ma brata (14 m-cy) tak mu dokucza że głowa boli, ale On sobie nie da, "leją" się na okrągło :baffled:. Widzę, że Hania też się troszczy o swoje misie a później nimi rzuca... Oby szybko jej ząbki wyszły :-)
Ida :***
Mam nadzieję, że wieczorem skrobniesz coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania, ten mały mojej kuzynki wygląda jak aniołek, ale naprawdę potrafi być brutalny... A do tego twardziel jest. Zaliczył jeden taki upadek, że aż mu się kawałek zęba ukruszył, a on tylko trochę jęknął i już... Byłam w szoku! A z drugiej strony, w klubie malucha w ogóle sobie nie radził...
 
Do góry