reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

KROMA ja Ciebie w żadnym wypadku nie mam dosyć, zresztą pisałam już w poprzednim poście, że mądra kobita z Ciebie :*
E-LONA lepiej się tego nie dało ująć.
KANIA i Ty tez choraś? Zdrowia!
 
reklama
Też zauważyłam, że sporo mamuś albo wcale, albo tylko sporadycznie tu wpada, ale myślałam, że to z powodu nadmiaru zajęć, a może jednak chodzi o to co tu się dzieje.
 
Makuc- ja mam nadzieję, tylko jak piszesz że masz dość forum to jakby mnie, no ale ja tak lubię sobie przygadać. Ja też nie chcę mieć dość naszego forum.

Natolin- ma tam misia i wszedł na niego, a ten misio taki większy jest i na jego głowie musiał stanąć, bo później kombinował znowu z nim i go przyłapałam jak na jego głowę wszedł, a ja mu zablokowałam łóżeczko, bo wyłaził a miał mieć drzemkę i on hyc na górę i jakoś przekoziołkować bo zawisł na łapce i poleciał na kolana i dwie ręce, dobrze, że zawisł i się trzymał, a ja nie zdążyłam go uratować, bo kwiczy i leciałam do niego zobaczyć co on kombinuje.
 
Kroma no to niezła sytuacja :-(
ale trochę mnie uspokoiłaś, bo mój w łóżeczku nic nie ma.
bo mój często zostaje sam w łóżeczku w pokoju
 
Kania tylko, że czasem mnie, a czasem mężowi lepiej wziąć opiekę. On to przynajmniej może urlop wziąć, a ja niestety nie :wściekła/y:
Kroma mam nadzieję, że Arkowi nic się nie stało. Jak kot na cztery łapy spadł.
 
mała mi i natolin- moja wina, bo on kombinuje i się podciąga a ja mu takiego psa włożyłam i mam teraz nauczkę, no ale już go nie ma :-)

E-lona- pierw na kolana i na łapki potem.

A ja w ogóle to jestem czasem kobieta nie myśląca, bo kiedyś jak mu wyjęłam szczebelki i wyłaził to, że by poszedł spać to mu z powrotem włożyłam te szczebelki ale tylko jeden środkowy i słyszę Arek ryczy, drze się a on utknął pomiędzy szczebelkami tylko głowa mu została. Czasem trzeba dobrze pomyśleć zanim się coś zrobi, bo by mi dzieciak kark sobie skręcił. A jak mi chciał wyjść bokiem w takim plastikowym krzesełku zaraz pod łokietnikiem jest dziura i on włożył tam jedną nogę, potem drugą i utknął w połowie pod pachami i ja nie mogłam go wyjąć a on się szarpie. Na szczęście jakoś go wyjęłam, ale miałam narobione w gaciach ze strachu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
sheeney mi,podobnie jak e-lonie podoba się Tymek:tak:. Ale Tymon,czy np. Tymoteusz?
e-lona fajnie,że sprawa z opieką załatwiona.
Kania oj bidulko:-:)-(. Zdróweczka:*****
kroma fiknął z łóżeczka????:szok::szok::szok::szok::szok:Dobrze,ze nic wielkiego mu się nie stało

Mi jest nazwyczajniej w świecie smutno z powodu sytuacji,która ma tutaj miejsce.
 
Do góry