reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ja kutie robilam za czasow licealnych ale przepisu nie mam, maz mowi, ze kiedys tesciowa jadla i nie smakowalo jej, bo za slodkie, upieke chyba piernik z paczki i tyle :-)
za to dzis upieklam chleb, wyszla mi rewelacyna skurka, bo ciacho niewyroslo :baffled::baffled::baffled: ale i tak jest smaczna ta skurka
 
reklama
ja właśnie jestem bardzo ciekawa jak smakuje kutia dlatego zrobie na pewno, najwyżej bedzie to pierwszy i ostatni raz :-p może dodam mniej miodu żeby taka słodka nie była za to więcej pszenicy...pokombinuje :-p ja jak sobie coś w głowie ustale to nie da rady mnie od tego odciągnąć :rofl:
 
Alicja no tak jak już mówiłam - podziwiam z tym "wspólnym gotowaniem" :-) u mnie to jest po prostu niemożliwe.
a co do alkoholu to u mnie raczej ja wracam po % ;-) mąż to właśnie 1-2 piwka ;-) ale on na szczęście nie jest taki srogi jak Ty względem mojego picia ;-)
a tak w ogóle to wracam właśnie ze spotkania z wiesz kim ;-) :-) Dawidowe mam nadzieję, że Laura nie będzie chora! :baffled:

a kutii ja nie lubię.

i co?? tylko tyle?? :-(

z okiem nadal źle :eek:
 
Melduję się, że żyję, z ręką na sercu - przeczytałam wszystko ale odnieść się do tego nie mam sił...
Oliwia znów przeziębiona, mnie też coś nabiera, mąż wybył gdzieś z sąsiadem pewnie wróci późno. Jutro wracam do pracy po 3 dniach urlopu choć czuję się jakbym miesiąc nie pracowała. Może praca postawi mnie na nogi bo dziś jestem jeszcze w gorszej formie niż wczoraj. Dobrej nocki Wam życzę, zdrówka chorowitkom tym małym i dużym oraz przespanej nocy niewyspanym mamusiom.
 
reklama
Do góry