reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam Was wszystkie wieczorową porą. Moje 60 minut wolnego czasu spożytkowałam na kąpiel, kolację i BB. Niedługo trzeba będzie iść spać, żeby rano wcześnie wstać i wytrzymać 9h w pracy.

Alicja mocno trzymam kciuki za kursik!

Ewuś jak kupki? Mam nadzieję, że już po wszystkim.

Sarisa wierzę, że dasz radę wszystko pięknie wykończyć. Masz do tego talent a za małe pieniądze też są fajne rzeczy!

Dobranocka dobrze, że masz takie wsparcie w Mężu.

Co do wsparcia ehh mój M. to nic nie robi. Jestem już na skraju depresji. Przychodzę do domu z pracy a tu milion brudnych naczyń, bałagan jak cholera. Tak więc ja w tym domu: sprzątam, piorę, gotuję, zmywam naczynia, chodzę do pracy i jeszcze zajmuję się dzieckiem i zakupami. Ostatnio to nawet już śmieci wynieść musiałam bo zalegały kilka dni! I jak tu nie popaść w deprechę?! Jestem wykończona.. Uciekam do pracy żeby mieć chwilę spokoju :/
 
reklama
Ech, kochane, mam nadzieję, że już po strachu. Od 13-tej była już tylko jedna, wieczorna kupka. Fakt, że rzadka i duża, ale niuniek przez ten czas jadł i pił, więc biorę ją za względnie normalną. Jeżeli to był rotawirus, to trzymajcie kciuki, od jutra zacznie się u reszty rodziny, hahahaha!
 
NICE, DAWIDOWE, ROXI cieszy mnie niermiernie fakt, iż mamowo-dziecowe BB spotkanie udane. Kuuurrrcze nawet nie wiecie jak zazdroszczę :-( i jak jestem zła przez to, że nam się nie udało do Wawy dojechać :wściekła/y:ROXI dzięki DAWIDOWE teraz wiem, że Ty to taka mała ściemniara jesteś :-p tyjesz ale chyba w uszach z tego wniosek ;-) a moja familia zdrowo -chora tzn. Alicja już jest w pełni sił, ja jakotakosmarkato a D. lezy i kwiczy, bo wiadomo: chory facet = facet umieracjący typu "niedotykajmnie, daj lekarstwa, zarazumrę aaaaa boooli, nie wstanę, nie dam rady, udusze się od kaszlu brraaaaa" [a w rzeczywistości trochę kaszle, troche ciągnie nosem ale jakoś na umieranie mu się nie zbiera ;-)]
SARISKA wiesz, że pusto tu bez Twojej częstszej obecności? no ale rozumiem - są sprawy pilne i PILNE. Kciuki za wykończeniówke trzymam i wiesz czasami udaje się coś niedrogo a supermegaextra zrobic/ trafić itp. więc uszka do góry. Na pewno wszystko będzie idealne. Zresztą z Twoim talentem to nie ma nawet opcji żeby było inaczej.
MONI współczuję :-( kilka stron temu IDA piękną odę do faceta wystosowała. Przeczytaj ją sobie i może podobną Twojemu ślubnemu wygłoś?
 
Monimoni musisz walnąć ręką w stół, bo jak tak można ach te chłopy
Roxi brawa dla męża super, że chatke ogarnął
Efa no to chyba po strachu

haha piszecie o moim talencie, ale chyba w urządzaniu to ja chyba talenta nie mam :-(
 
Ostatnia edycja:
monimoni, może mu jakaś terapia szokowa jest potrzebna! :sorry:

efa, może to nie był rota tylko jakieś inne cholerstwo, oby nikt już się nie pochorował :tak:

makuc
, nawet nie wiesz jak ja żałuje że nasze spotkanie ciągle nie doszło do skutku:-( ale tak sobie myśle że co się odwlecze to nie uciecze ;-) a mąż chory to faktycznie nieszczęście cię dotknęło :-D

dawidowe
, no pięknie i przez ciebie na ściemniare wyszłam :dry: następnym razem to ja wszystkie swoje fałdki wyeksponuje, a nie będę ich ukrywać jak do tej pory:-p

sarisa,
masz talent bo masz wyczucie gustu więc i z urządzeniem lokum sobie poradzisz :tak: a wiesz że ja na twój konkurs już głosu oddać nie moge:no2: mam komunikat że z tego maila już był głos oddany :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry