reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dziewczynki ja na minutke chcialam sie tylko pochwalic, ze moje dziecie dzis uraczylo mnie slowem MAMA. Ahh jak to pieknie brzmi. A mowilam Wam, ze kocham to moje dziecie:-). A u nas dzis pada i jedziemy do gdyni do oceanarium. Milego popoludnia Wam zycze
 
e tam:) zawiedziesz się dziula;)))
na galerię dałam bo picasa do jutra by je wgrywał:/
usuwam jak beti obejrzy;P
:*

IDA ja nic nie widzialam, na jakiej galerii? na naszym zamknietym czy na twoim profilu??? jesli juz usunelas to plizzzzzzzz podeslij mi linka na priv!!!:)

witam porannie i jestem zla jak osa.
mialam pospac sobie to od 7.40 mloda zaczela jazgotac , maz wstal zeby sie nia zajac a ona ma dzien marudy i wqrwia mnie tym miauczeniem tak ze zaraz skocze przez okno pod betoniarke!!!! do tego jakis ch.... od 8h wierci, spawa czort wie co!!! jak ja mam sie wyspac???????? a u nas w cieniu 39 stopni.... w srodku nocy polewam sie lodowata woda zeby przysnac na chwilke. mozna oglupiec i tylko na nasz region i sasiedni takie upaly przyszly bo gdzie indziej tez goraco ale nei az tak.

SARISKA gratuluje MAMY:) moja powiedziala do tej pory ze dwa razy.... glizducha.
NATOLIN ta opcja ci zniknela bo wyczerpalas limit hahaha:)))))))))
MAKUC cieszee sie ze w koncu sie cieszysz z rana a nie wrwiasz:))))przyjedz do mnie to poswietujemy razem nasze urodziny hihih:)))

no i zapomnialabym pogratulowac suwaczkowym dzidziusiom dzisiejszym!!!!!!! przepraszam ze nei wymienilam ale pamiec mi znika... KATHEE, MALUTKA i..... no wlasnie ...kto??????????? LADYGAB ?? sorki za dziurki w pamieci:)))))))))))
 
Witam się piątkowo i już się ciesze na nadchodzący weekend, bo uwielbiam kiedy mąż ma wolne :-):-):-)

kania
, ty też pewnie się cieszysz że dzisiaj piąteczek ;-) U nas nocka wmiare, ale bez rewelacji, do 1 żadnej pobudki, a potem już standardowo i nad ranem dosypianie z nami :confused2: ale ogólnie Ptysiek jakiś niespokojny był i czekam aż wylezie druga górna jedynka bo wydaje mi się że to ona wszystkiemu winna :-( A jak twoja nocka? Nic nie piszesz więc domyślam się że była przespana :rolleyes2:

makuc
, miło Cię "widzieć" (czytać) w takim dobrym nastroju :-) Pioseneczka na dzień dobry jest rewelacyjna :tak: A twój prezent podobuje mi się bardzo bardzo bardzo :rofl2::-D mam nadzieje, że nic mi nie wypadnie i nasze spotkanie dojdzie do skutku, może wtedy przestaniesz mnie w snach nawiedzać :laugh2: a jak Alutka dzisiaj pospała, czy twój dobry humorek związany jest z przespaną noca ? :sorry:
a tymi parówkami to zapraszasz na śniadanko :rolleyes2:

alicja, no ty prezent też super sobie wybrałaś, tylko szkoda że ja do krka nie dam rady :-(

nat, super, że w nocy tak gładko poszło :-) a z tym znikającym pogrubieniem to dziwna sprawa :eek:
i u nas też od rana dzieciowa muzyczka ;-) już znam na pamięc połowe piosenek :rofl2:

elwirka, udanej wizyty lekarskiej :tak: daj znać po!

mamaagusi, u nas też znowu pogoda iście plażowa, ale w mieście ciężko się ja znosi, dlatego my na spacerki dopiero popołudniu wybywamy ;-)

ida, reklamacje składam bo zdjęcia usunełaś chyba specjalnie żebym ja nie zobaczyła :crazy:


a gdzie doris z rana ? i happy też jeszcze nie było ?

sarisa,
wow mama to jest chyba najcudowniejsze słowo pod słońcem :-) ja uwielbiam jak Patryś mówi coś w rodzaju mami :-D udanej wizyty w oceanarium i oczywiście poprawy pogody życze! A przede wszystkiego wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Zuzinki z okazji okrągłej miesięcznicy :-):-):-)

malutka, ladygab, kathe, dla waszych maleństw też suwaczkowe gratulacje :-):-):-) faktycznie dziewczyny gdzieś nam się zagubiły :dry:
 
reklama
Makuc pioseneczka super :-) cieszę się że nastrój również :-) mnie te parówki nie przekonują, chyba żadne by mnie nie przekonały ;-) a co do nocek to w "normie" dlatego nie za bardzo jest się czym chwalić. Super prezent sobie wybrałaś na urodzinki :-)
Alicja zatem udanego pobytu u rodziców i tym samym czekamy na Ciebie na BB, a prezent na ur też super :-)
Mamaagusi super, że nocka przespana :-)
Sarsia gratuluję, w końcu się doczekałaś :-) Udanego urlopu !!! oraz gratulacje dla Was z okazji okrągłej miesięcznicy !!!
Roxi więc u Was nocki wróciły do "normy" czyli z pobudkami, to u Nas też. Cieszę się że dziś piątek, choć mój nastrój nie jest aż taki super. Ty na pamięć znasz piosenki a ja wierszyki, namiętnie moje dziecko każe mi czytać bajki więc większość znam już na pamięć :-) Piosenek też słuchamy ale częściej w książkach siedzimy, tylko po kim to ma???
Doris Ty znów toniesz w papierach, czy też net się z Tobą bawi???
Happy pobudka !!!
 
Do góry