reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Bry...
Ladygab, Malutka, Katthe gratulacje suwaczkowe dla Was i Waszych Pociech :-)
Mamaagusi a jak dziś nocka??? też były pobudki? wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :-)
Doris jak sushi??? miło jak tak mąż porwie czasem, i to bez okazji !!! pewnie za bardzo się spiekłaś dlatego się teraz się łuszczy :-) Proponuję solarkę dla utrwalenia !!!
Roxannka fajnie, że Patryk ma ulubioną zabawkę i najważniejsze że się znalazła:-) a jak nocka? super to krzesełko :-)
Rysia nie za dobrze Ci - 9.30??? Heh :-) Ogarnij się Kobieto hehe:-) udanych zakupów !!!
Makuc odnośnie gotowania, to sama chciałabym lepiej gotować, jestem laik w tych sprawach więc jak przejdę jakieś szkolenie to Cię poduczę :-) Dobrze, że już po wizycie :-) Twoi teściowe rozwrzeszczani tak jak moi rodzice... Oliwka też z początku się bała ale teraz już się przyzwyczaiła, zwłaszcza do mamy bo ją codziennie widzi, ale jak mojego brata widziała to od razu w ryk, bo ten jak huknie to pół osiedla go słyszy.
Kroma jak tam marudki? Oli spadła temp?
Witaj Nancy 1529 :-)
E-lona i jak nianie?
Emiliab super, że Granio tak sobie pięknie śpi :-)
Natolin super, że z zasypianiem problemów nie było a jak nocka?
Mila może i Tobie się uda tak jak Natolin :-) i problemy z zasypianiem w łóżeczku zostaną jedynie wspomnieniem :-)
Dziulka super, że przetrwałaś ten dzień, z każdym dniem musi być lepiej i dobrze że pogadałaś z innymi pracownicami, trzeba walczyć o swoje bo na każdym kroku wyzysk jest:-)
Ida dzięki, moja podobnie jak Twoja córa wzięcie jej do łóżka równa się z zabawą, chyba że jest to 3,4 w nocy to po półgodzinnej gadaninie zasypia.
o w ogóle święto, jak rano pijac mleko zaśnie koło mnie... nie powiem, że nie brakuje mi tego... ale liczę na to, że kiedyś (niedługo;P) sama będzie chciała czasem(!!!) przyjsć i do mamy sie potulic przed zaśnięciem...
po wypiciu mleka jest mega power, też czekam na tę chwilę, w końcu doczekałam się chwil kiedy się przytula do mamy bez powodu :-) Mam nadzieje że na fotki się załapię :-) i się załapałam ;-)
Elwirka współczuję nocnych pobudek, trzymam kciuki za wizytę, daj znać co i jak :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
KANIA pisałam na wątku o spaniu, że dzisiaj się udało...obudził się raz i tylko mu dałam smoczka i poszedł spać dalej, co przez ostatnie tygodnie było niemożliwe, ale jeszcze nie cieszę się, bo to może być przypadek. dzisiaj po prostu będzie runda nr 3, walki jeszcze nie wygrałam.
 
piosenka na dziś:

[video=youtube;_EdZbopNeS8]http://www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8[/video]

:laugh2:

w idealnym nastroju WITAM i spadam nadrabiać.
 
Bardzo Wam dziękuje za wczorajsze życzenia i torty :-D aż sie zarumieniłam jak je jadłam :-D :rofl: :-p

drinki.jpg


małż z rana wyjechał - teraz bedzie pracował 9 dni pod rząd :/ no i sie okazało że 27.08 pracuje :-( ale w ramach prezentu urodzinowego ;-) powiedział że postara sie wtedy wziąć urlop :-p :-)

teraz oporządzam mieszkanko i za niedługo przyjedzie po nas mój tata i wybierzemy sie na "wakacje" do moich rodziców :-) oni już umierają z tęsknoty za Isią no i troche mnie odciążą ;-) postaram sie wreszcie jakoś normalnie odzywać ;-)

buziaki :****
 
Ida u nas jak weźmiemy małą do łóżka bo np za wcześnie (dla nas) wstała to dopiero zaczyna się najfajniesza zabawa jak u ciebie... no nie da rady, żeby jeszcze dospać trochę.
Kania dzięki, że pytasz. Dzisiaj Aga się naprawiła i spała całą noc bardzo ładnie.
Alicja to miłych wakacji u rodziców:-)

no a ja po śniadanku, Aga też zaraz się będziemy zbierać na spacerek tylko muszę wymienić trociny w klatce jeszcze. znów słońce okropne ale mam nadzieję, że zaraz będzie trochę lepiej bo nawet 1 chmurki nie ma a nie lubię takiego upału jak nie mam pod ręką plaży i morza:-D
 
no to zaczynam nadrabianie.
Sama nie wiem skąd ten dobry humor dzisiaj, gdyż wszystko standardowo sie odbywa. W każdym razie mam nadzieję, że nikt mi tego nastroju dzisiaj nie zepsuje ;-):laugh2::rofl2::happy::-p bo uduszę i zakopię w ciemnym lesie ;-):-D a i wiecie co? znalazłam wczoraj coś takiego:

d4c9a7e08b1cf55cf9f5eb704ca7ccba.jpg

byłam w totalnym szoku :szok: tym bardziej, że cenowo [4,99] nie powalały na kolana. D. jadł i mówił, że smakują jak stare dobre wyroby z prlu :happy::rofl2:
ALICJA udanego pobytu u rodziców. Mam nadzieję, że w związku z "wakacjami" na dłużej na BB zagościsz. Odnośnie prezentu urodzinowego widzę, że podobny do mojego sobie wybrałaś. Ja wprawdzie urodziny na początku września mam ale już zakomunikowałam D. że ma mi nic nie kupować tylko w ramach urodzin do wwa na dwa dni w pierwszy weekend po urodzinach zabrać [ROXI :laugh2::rofl2:] i ............ na 99% JEDZIEMY :happy:
ELWIRKA powodzenia u alergologa i koniecznie po wizycie daj znać co i jak.
KANIA a u Ciebie jak dzisiejsza nocka minęła? bo coś się nie chwalisz ostatnio :-p
RYSIA spokojnych przygotowań, udanych [i szybkich] zakupów oraz samoodgruzowania chcjendy życzę.
NAT u Ciebie pogrubienie zniknęło a u mnie nie da się tekstu powiększyć [jak się go już napisze] i mam problemy ze mianą jego koloru dodatkowo :confused2: to nie nasze laptopy, a BB coś szwankuje. Tak mi się wydaje przynajmniej :sorry:
ROXI Ty nie płakusiaj bo wieczór beze mnie dobrze robi :rofl2:;-) i zarezerwuj sobie czas na maqca tylko life. Na 99% drugi tydz. wrzesnia śmy w wwa będziem :happy: no chyba, że Tobie cos wypadnie to się przesunie :-D

i nie wiem co jeszcze. idę Aliczke od piesa odgonić :laugh2:
 
reklama
Do góry