reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

E-lonko ze coś swojego :-). I super, ze spotkanie się udało. Zaraz śmigam na fotorelację :-). I naleśniki mniam mniam

Czarodziejko biedny Krzyś. Tulam :* i Ciebie i jego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ALICJA ciesze się, że spotkanie udane:) no i najwazniejsze, że wniosło dużo słoneczka, bo widzę, że i u Was z pogoda nieciekawie dzisiaj... :(
CZARODZIEJKA biedny Krzysio :-( mam nadzieję, że teraz juz tak nie płakusia? :*
KROMA co Ci zrobili :confused::-p:szok:
 
mojej dziewczynce jaja wyrosły! na 100% mam chłopaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif


Waży 1400gramów, lekarz mówi że będzie raczej drobny, pewnie przy porodzie waga będzie koło 3 kilo, jak Justyna, na razie wszystko ok, łożysko też. Ale mam kontrolować co tydzień na ktg. SARISAAAAAAAAAAA!!! To na pewno przez to ze Ty taka pewna tego chłopaka byłaś :-p
 
dobranocka już Ci gratulowałam w rozmowie telefonicznej, ale pogratuluje jeszcze raz!! GRATULACJE CHŁOPAKA! Cieszę się i tak jak mówiłam ja od początku miałam przeczucie że dzidzia w Twoim brzuchu ma jąderka :):):)
 
dobranocka ale wieści :-D ale dla mnie od jajków :-p ważniejsze to że z Twoim łożyskiem wszystko ok! tak sie martwiłam! super! mam nadzieje że tak już zostanie :tak:

kroma a fajnie było :-p ? może ja też sie skusze na takie pranie :-D ?

czarodziejka biedny Krzyś :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry