reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a ja od rana nie mogłam na BB wejść :wściekła/y: strona sie nie ładowała :no:

u nas znów żar sie leje z nieba, ehh...zabieramy dziś Isie do moich dziadków na wieś, ciekawe czy spodobają jej sie zwierzątka :-)

kania jak dziś samopoczucie? a brzuszkowe sprawy?

edit: właśnie doczytałam, ehh pozazdrościć sąsiadów :no: tulam :***


Dziulka odfochałaś sie już na małża :-D ?

buziaki dla wszystkich mamuś :****
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi też BB tak muli, że o jejj :-( no ale admini ostrzegają o utrudnieniach, więc się nie czepiam ;-) od rana dopiero teraz udalo mi się cokolwiek przeczytać ale i tak nie wszystko, więc pewnie trochę minie zanim nadrobię. A jak na razie moc buźków ślę. O! :happy2::happy2::happy2:
 
Dziękuję Kania, weekend miło mija. Wczoraj byliśmy na roczku u mojej Sis, a jutro - te usg...

Chyba zaczynam się denerwować. Ale nie płcią, tylko tym, czy wszystko jest ok! Wczoraj też, we Wrocławiu, była Biała Sobota - w jednej prywatnej placówce udzielali bezpłatnych porad lekarze ginekolodzy. Poszłam zapytać o dwie sprawy, żeby mieć niezależną opinię, a przy okazji dowiedziałam się, że te problemy ze zwapnionym przedwcześnie łożyskiem i ryzykiem uduszenia czy niedożywienia dziecka na 99,9% się powtórzą, bo taka uroda mojego organizmu, ze magazynuje wapń :-( :-( :-( Znowu muszę być pod koniec ciąży pod stałą kontrolą, i nie wykluczone, że poród będzie wywoływany... Cóż, jak się w domu dziecka nie miało, to i w szpitalu te parę dni dawało się (jakoś...) znieść. A teraz - nie wyobrażam sobie iść na oddział! :-(

Jutro porozmawiam z lekarzem.
 
witam. ja tak na szybko. przejrzałam raz dwa wasze posty ale nie poodpisuję bo nie pamiętam i nie mam czasu.... maż zdrowieje i na szczęście ani ja ani Aga się nie zaraziłyśmy. wejdę pewnie na forum dopiero jutro i postaram się być już na bieżąco :*
 
Ja również się witam w ten piękny, niedzielny dzień :) Parapetówa udała się na 5+ :) Było na prawdę miło i wesoło.

Teraz odgrzewam warzywa na patelnię bo po zmywaniu pół dnia nie miałam ochoty jeszcze gotować :)

Pozdrawiam!
 
Hej!
Ja od wczoraj od 23.00 juz w domu takze poczytam ile moge, zeby dowiedziec sie co u Was słychać.
U nas upały okropne. Fajniej bylo nad morzem, bo chlodniej, a tu wytrzymac sie nie da. W pokoju mam w tej chwili 25,9 stopnia.
Uciekam usmażyć rybkę na obiad.
 
Hej!
Ja tylko na chwilę. Nadrobię was później(dzisiaj lub jutro). Informuję was tylko,że wygląda na to,że Kuba ma ospę....

Buziaczki!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się i ja:-)
U nas też upały i już mam dosyć...ale jak sobie przypomnę zimę to zdecydowanie wolę tą patelnie:tak:A tak poza tym powinnam wziąć się za naukę bo mam dużo egzaminów i pisania jakiś beznadziejnych prac zaliczeniowych w/na przyszły weekend a mi jak zwykle gdy tylko zbliża się zjazd brak kompletnie motywacji do działania:szok:co jeszcze... z mym facetem mamy ciche dni (bo megaaa burzy wczoraj wieczorem i dzisiaj rano)i gdybym tylko potrafiła zabijać wzrokiem to już byłby martwy:wściekła/y:
Dziulencja po Twoim poście widzę że nocka była ostra...hihi życzę jak najwięcej takich:-)
Dobranocka trzymam kciuki by na jutrzejszej wizycie u gina było wszystko ok:-)
Monimoni super że parapetówa się udała:-)
Emiliab co by to nie było to życzę zdrówka oby szybko się skończyło:-)
E-lona fajnie że jesteś:-)

No i czekam coby Was tu dzisiaj więcej było bo tak jak wczoraj dzisiaj znowu pustki gdy się tylko pojawiam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry